Oblékli jsme vegetalismus.cz do nového kabátu. Ať se Vám příjemně nkupuje:)
Kód: ST-SPIR-0050

Spirulina - tablety Arthrospira plantensis

90 Kč
Skladem
Varianta:
Kategorie: Stimulanty

Spirulina - tablety

(Arthrospira platensis)

 

Spirulina - doplněk stravy

Spirulina je vláknitá sinice žijící v jezerech Afriky, Asie a Jižní Ameriky. Jako zdroj potravy ji používali již dávní Aztékové, kteří ji sbírali z jezera Texcoco.

Spirulina je jeden z nejbohatších přírodních zdrojů živin. Obsahuje především plnohodnotnou rostlinnou bílkovinu, proto je důležitá nejen pro vegetariány, ale také pro lidi s vysokou pracovní zátěží, ve stresových obdobích života, pro sportovce, kteří potřebují navýšit množství svalové hmoty a také pro starší nebo oslabené jedince. 

Spirulina obsahuje velké množství vitamínů (beta-karoten, vitamíny skupiny B, vitamín E, kyselina pantothenová, niacin, inositol, biotin, kyselina listová), a minerálů ( fosfor, sodík, vápník, hořčík, draslík, železo, mangan, měď a selen). Díky spirulině organismus lépe funguje a je schopný dosahovat vyšších výkonů.

Díky svým obsahovým látkám pomáhá spirulina neutralizovat škodlivé volné radikály,  zlepšuje imunitní systém. Bílkoviny a aktivní enzymy obsažené ve spirulině dodají energii zesláblému tělu.

Spirulina patří mezi významné antioxidanty, posiluje přirozenou obranyschopnost organismu.

Souvisí s:  cévy, trávicí ústrojí, slinivka, játra, ledviny