Super potraviny

Acai Berry - mleté bobule - 50 g


Balení: 50g
200 Kč

MNOŽSTVÍ

SKLADEM
Doporučujeme

Acai Berry - mleté bobule - doplněk stravy
Euterpe oleracea
Acai Berry ovocný prášek, Acai Berry - mleté ovoce

Acai Berry je v současné době celosvětovým hitem. Acai je palma vyskytující se zejména v oblasti Amazonie, která plodí bobulovité ovoce modro-fialové barvy, které je jedním z nejbohatších zdrojů antioxidantů (při průzkumu antioxidačních schopností Acai Berry, mu bylo přiděleno jedno z nejvyšších čísel ORAC - oxygen radical absorbance capacity).
Ovoce Acai bylo odborníky na výživu zařazeno mezi "tzv. SuperFoods", t.j. přírodní potraviny s vysokým obsahem živin a antioxidantů, které mají prokazatelně pozitivní účinky na lidský organismus.

Acai Berry obsahuje: bílkoviny, sacharidy, zdravé tuky, velké množství vlákniny, vitaminy A, B1,C, minerály vápník, železo, esenciální nenasycené mastné kyseliny (omega9, omega6....) a 12 polyfenolů, které působí jako silné antioxidanty.

Souvisí s:  centrální nervový systém, krevní oběh, cévy, trávicí ústrojí

Více informací hledejte zde.....

Doporučujeme další zdroje informací .................zde. 

Tradiční použití dle lidové medicíny:
1 čajová lžička prášku se rozmíchá ve vodě nebo džusu. Podává se nejlépe 3x denně půl hodiny před jídlem.

Doplněk stravy. Nenahrazuje pestrou stravu. Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám. Nedoporučujeme překračovat uvedené denní dávkování. Skladujte v suchu a temnu, mimo dosah dětí.
_______________________________________________________________________________

Od 14. 12. 2012 vešlo v platnost Nařízení Komise (EU) č. 432/2012 ze dne 16. května 2012, kterým se zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení při označování potravin. Vzhledem k tomu uvádíme o bylinách, bylinných přípravcích a doplňcích stravy bohužel pouze texty v souladu s novou legislativou.

Původní text uvedený na této stránce tedy nemůžeme nadále zveřejňovat (v našem případě se jedná o popis účinků bylin, kdy jsme vycházeli nejen z odborné literatury, ale i ze zkušeností tradiční medicíny a přírodních národů). Pokud vám tyto údaje chybí, hledejte je prosím v internetových encyklopediích a v tištěných materiálech, případně usilujte o změnu tohoto zákona u Vašeho europoslance.

Zachovejte nám prosím i přes tyto námi nezaviněné nesnáze svoji přízeň.

 

Balení 50g