Pro radost

Anděl - fluorit


Balení: 1 kus
179 Kč

MNOŽSTVÍ

SKLADEM

Andělé z drahých kamenů: Anděl z fluoritu

Líbezný andílek, se kterým můžete meditovat a přiblížit se s ním k nebeským sférám nebo ho mít díky malé velikosti neustále při sobě jako osobního ochránce.

Ať už věříte či nevěříte v léčivou sílu drahých kamenů nebo v sílu našich ochránců-andělů, určitě pro vás mohou být naši andílci z drahých kamenů malým talismanem, který, pokud nepomůže, tak určitě neuškodí.

Navíc vás potěší i jen pohled na tyto krásné figurky. Každá figurka je originál.

Rozměr: cca 3,5 cm

__________________________________________________________________________

Fialový fluorit je vynikající kámený vhodný pro meditaci, napomáhá duševní komunikaci. Je obdařen silnou ochrannou mocí, posiluje naše myšlenky a analytické schopnosti, dává řád každodennímu životu, uvádí do souladu citovou, tělesnou i duševní rovinu osobnosti, zklidňuje zoufalství, depresi či vztek. Zvyšuje sebedůvěru, pomáhá při učení, zvyšuje koncentraci, rozvíjí intelekt, zvyšuje IQ. Účinně funguje proti škodlivým vlivům počítačů a elektromag. záření.

__________________________________________________________________________

Andělé a víly pro nás symbolizují kouzelný svět, svět pohádek a vymyšlených příběhů. Do našich životů vnášejí kouzlo, hravost a romantiku.

Většina lidí věří, že andělé existují, že nad námi bdí a ochraňují nás. Naopak málo lidí pokládá víly za bytosti z tohoto světa, pokládají je pouze za pohádkové postavičky. - Tak jako se mnozí z nás v těžkých chvílích obracejí na anděly, aby jim pomohli, tak někteří z nás ví, že právě víly jsou strážnými anděly přírody, pečují o rostliny a zvířata.

Ať už věříme či nevěříme v existenci andělů a víl v našem světě, rádi se obklopujeme jejich soškami, necháváme se okouzlit jejich krásou. Naším přáním je, aby Vám tyto postavičky rozjasnily den, přinesly pocity radosti, štěstí a harmonie ………

 

Balení 1 kus