Pro radost

Anděl - horský křišťál


Balení: 1 kus
254 Kč

MNOŽSTVÍ

SKLADEM

Andělé z drahých kamenů: Anděl z horského křišťálu

Líbezný andílek, se kterým můžete meditovat a přiblížit se s ním k nebeským sférám nebo ho mít díky malé velikosti neustále při sobě jako osobního ochránce.

Ať už věříte či nevěříte v léčivou sílu drahých kamenů nebo v sílu našich ochránců-andělů, určitě pro vás mohou být naši andílci z drahých kamenů malým talismanem, který, pokud nepomůže, tak určitě neuškodí.

Navíc vás potěší i jen pohled na tyto krásné figurky. Každá figurka je originál.

Rozměr: cca 3,5 cm

__________________________________________________________________________

Horský křišťál je léčivý, univerzální krystal, zdroj duchovní energie, používá se k získání nebo obnovení životní energie. Je velmi vhodný pro meditace. Povzbuzuje psychiku, jasnozřivost, samostatnost, pomáhá sebezdokonalení, ochraňuje před vším zlým a negativním, zvyšuje naše duchovní síly, harmonizuje, čistí a chrání auru, zajišťuje klidný spánek.

__________________________________________________________________________

Andělé a víly pro nás symbolizují kouzelný svět, svět pohádek a vymyšlených příběhů. Do našich životů vnášejí kouzlo, hravost a romantiku.

Většina lidí věří, že andělé existují, že nad námi bdí a ochraňují nás. Naopak málo lidí pokládá víly za bytosti z tohoto světa, pokládají je pouze za pohádkové postavičky. - Tak jako se mnozí z nás v těžkých chvílích obracejí na anděly, aby jim pomohli, tak někteří z nás ví, že právě víly jsou strážnými anděly přírody, pečují o rostliny a zvířata.

Ať už věříme či nevěříme v existenci andělů a víl v našem světě, rádi se obklopujeme jejich soškami, necháváme se okouzlit jejich krásou. Naším přáním je, aby Vám tyto postavičky rozjasnily den, přinesly pocity radosti, štěstí a harmonie ………

Balení 1 kus