Pro radost

Anděl - medový kalcit


Balení: 1 kus
179 Kč

MNOŽSTVÍ

SKLADEM

Andělé z drahých kamenů: Anděl ze žlutého kalcitu

Líbezný andílek, se kterým můžete meditovat a přiblížit se s ním k nebeským sférám nebo ho mít díky malé velikosti neustále při sobě jako osobního ochránce.

Ať už věříte či nevěříte v léčivou sílu drahých kamenů nebo v sílu našich ochránců-andělů, určitě pro vás mohou být naši andílci z drahých kamenů malým talismanem, který, pokud nepomůže, tak určitě neuškodí.

Navíc vás potěší i jen pohled na tyto krásné figurky. Každá figurka je originál.

Rozměr: cca 3,5 cm

___________________________________________________________________________

O léčivé síle drahých kamenů se můžete dozvědět více např. na stránkách kameny-lecive.cz, kde naleznete encyklopedii léčivých kamenů.

Citujeme část informací z tého encyklopedie: 

"Kalcit má odlišné účinky podle jeho barvy, ale některé vlastnosti jsou společné pro všechny typy kalcitů. Posilují životní energii a chuť do života. Blokují přívaly negativních vlivů a podporují motivaci a naději. Veškeré odrůdy kalcitu bojují proti lenosti a prokrastinaci. Rozvíjí analytické myšlení a přináší rozhodnost, sebedůvěru a činorodost. Aktivují k činům a umožňují přeměnit sny ve skutečnost.

Kalcit je skvělý kámen pro studenty, jelikož podněcuje schopnost snadno se učit a zapamatovat si velké množství nových informací. Podporuje kreativitu a bezbřehou představivost. Navozuje vnitřní klid a mír. Odstraňuje strachy a eliminuje stres a deprese. Čistí celé tělo od negativní energie a špatných vibrací.

Přináší rovnováhu mezi lidmi v partnerském vztahu a v manželství. Tím zabezpečuje dlouhé a šťastné svazky. Kalcity jsou vhodné pro detoxikaci organismu a zlepšení fyzické kondice.

Všechny kalcity léčí problémy v oblasti žaludku, střev a rozmnožovacích orgánů. Dávají do rovnováhy střevní mikroflóru a vyplavují toxiny."

___________________________________________________________________________

Andělé a víly pro nás symbolizují kouzelný svět, svět pohádek a vymyšlených příběhů. Do našich životů vnášejí kouzlo, hravost a romantiku.

Většina lidí věří, že andělé existují, že nad námi bdí a ochraňují nás. Naopak málo lidí pokládá víly za bytosti z tohoto světa, pokládají je pouze za pohádkové postavičky. - Tak jako se mnozí z nás v těžkých chvílích obracejí na anděly, aby jim pomohli, tak někteří z nás ví, že právě víly jsou strážnými anděly přírody, pečují o rostliny a zvířata.

Ať už věříme či nevěříme v existenci andělů a víl v našem světě, rádi se obklopujeme jejich soškami, necháváme se okouzlit jejich krásou. Naším přáním je, aby Vám tyto postavičky rozjasnily den, přinesly pocity radosti, štěstí a harmonie ………

 

Balení 1 kus