Afrodisiaka, adaptogeny

Butea superba - kořen mletý


Balení: 30g
350 Kč 294 Kč

MNOŽSTVÍ

SKLADEM
-16%

Butea superba
Kwao krua Deng

Butea superba je rostlina pocházející z Thajska, kde se používá k udržení a obnovení mužné síly a k podpoře zdravé funkce pohlavních orgánů. Butea superba obsahuje přírodní fytotestosteron a komplex dalších účinných látek.
Užívání butey působí proti stárnutí celého organismu a proto se v Thajsku užívá nejenom jako afrodiziakum, ale také jako omlazující rostlina."

Butea superba souvisí s:  pohlavní orgány, cévní systém.

Více informací hledejte zde.....

Tradiční užití dle lidové medicíny:
400 mg mletého kořene 1x denně, zapít vodou. Může se podávat dlouhodobě, ale doporučuje se po 3 měsících užívání udělat 1 měsíc přestávku.

Doplněk stravy. Nenahrazuje pestrou stravu. Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám. Nedoporučujeme překračovat uvedené denní dávkování. Skladujte v suchu a temnu, mimo dosah dětí.

_______________________________________________________________________________

Od 14. 12. 2012 vešlo v platnost Nařízení Komise (EU) č. 432/2012 ze dne 16. května 2012, kterým se zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení při označování potravin. Vzhledem k tomu uvádíme o bylinách, bylinných přípravcích a doplňcích stravy bohužel pouze texty v souladu s novou legislativou.

Původní text uvedený na této stránce tedy nemůžeme nadále zveřejňovat (v našem případě se jedná o popis účinků bylin, kdy jsme vycházeli nejen z odborné literatury, ale i ze zkušeností tradiční medicíny a přírodních národů). Pokud vám tyto údaje chybí, hledejte je prosím v internetových encyklopediích a v tištěných materiálech, případně usilujte o změnu tohoto zákona u Vašeho europoslance.

Zachovejte nám prosím i přes tyto námi nezaviněné nesnáze svoji přízeň.

Balení 30g