Extrakty

Calea zacatechichi 10x extrakt - 2g


Balení: 2 g

Zboží není momentálně v nabídce Přípravili jsme pro vás podobné produkty, které by se Vám mohly líbit.

Calea zacatechichi 10x extrakt - 2 g - doplněk stravy

Calea Zacatechichi
Dream herb, hořká tráva, list bohů, psí marihuana, zacatechichi

Tento extrakt je vyroben speciálním postupem: Z Caley je extrahován silný výluh, v němž je následně desetkrát menší množství listů Caley louhováno, tzn., že pak toto malé množství je nositelem látek s 10x větší účinností, tj. 10x extrakt Caley.

Calea zacatechichi je po celém Mexiku užívaná proti horečce a zvracení a k podpoře chuti k jídlu. Indiáni oaxackého kmene Chontal tuto rostlinu užívají, aby si „vyčistili smysly" a mohli se slovy domluvit se světem duchů, nazývají bylinu thle-pelakano - "list boží". Věří, že vidiny spatřené ve snech po požití Caley formují  budoucnost nebo ji pomáhají předpovědět. Indiáni ve snech přijímají věštby nebo je jim bylinou napovězeno, kde nalézt vzdáleného nebo ztraceného člověka nebo co je příčinou nemoci. Po vypití čaje z Caley, které ještě doplňují vykouřením cigarety z listů Caley se u nich dostaví pocit klidu, ospalosti, rozšíření smyslových vjemů a představivosti, lucidní snění a zajímavé, pestré sny.

Popíjení Celey zacatechichi zvyšuje jak počet snů, tak i schopnost jejich zapamatování.

Souvisí s:  trávicí ústrojí, CNS

Caleu zacatechichi nabízíme také ve formě sušené natě.

Více informací hledejte zde....., příp. ............více i zde.

Doporučujeme další zdroje informací .................zde. 

Tradiční užití dle lidové medicíny:
Extrakt se kouří v množství 0,1 g nebo se 0,5 - 1,5 g rozpustí v malém množství alkoholu, aby se při polykání předešlo silně hořké chuti.

Balení: 2 g

Doplněk stravy. Nenahrazuje pestrou stravu. Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám. Nedoporučujeme překračovat uvedené denní dávkování. Skladujte v suchu a temnu, mimo dosah dětí.
_______________________________________________________________________________

Od 14. 12. 2012 vešlo v platnost Nařízení Komise (EU) č. 432/2012 ze dne 16. května 2012, kterým se zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení při označování potravin. Vzhledem k tomu uvádíme o bylinách, bylinných přípravcích a doplňcích stravy bohužel pouze texty v souladu s novou legislativou.

Původní text uvedený na této stránce tedy nemůžeme nadále zveřejňovat (v našem případě se jedná o popis účinků bylin, kdy jsme vycházeli nejen z odborné literatury, ale i ze zkušeností tradiční medicíny a přírodních národů). Pokud vám tyto údaje chybí, hledejte je prosím v internetových encyklopediích a v tištěných materiálech, případně usilujte o změnu tohoto zákona u Vašeho europoslance.

Zachovejte nám prosím i přes tyto námi nezaviněné nesnáze svoji přízeň.

 

Skladujte v suchu, temnu, mimo dosah dětí.  

Balení 2 g