Entheogeny

Calea Zacatechichi


Balení: 30 g
150 Kč

MNOŽSTVÍ

SKLADEM

Calea Zacatechichi - drcená bylina - doplněk stravy
Calea Zacatechichi
Dream herb, hořká tráva, list bohů, psí marihuana, zacatechichi

Tento extrakt je vyroben speciálním postupem: Z Caley je extrahován silný výluh, v němž je následně desetkrát menší množství listů Caley louhováno, tzn., že pak toto malé množství je nositelem látek s 10x větší účinností, tj. 10x extrakt Caley.

Calea zacatechichi je po celém Mexiku užívaná proti horečce a zvracení a k podpoře chuti k jídlu. Indiáni oaxackého kmene Chontal tuto rostlinu užívají, aby si „vyčistili smysly" a mohli se slovy domluvit se světem duchů, nazývají bylinu thle-pelakano - "list boží". Věří, že vidiny spatřené ve snech po požití Caley formují  budoucnost nebo ji pomáhají předpovědět. Indiáni ve snech přijímají věštby nebo je jim bylinou napovězeno, kde nalézt vzdáleného nebo ztraceného člověka nebo co je příčinou nemoci. Po vypití čaje z Caley, které ještě doplňují vykouřením cigarety z listů Caley se u nich dostaví pocit klidu, ospalosti, rozšíření smyslových vjemů a představivosti, lucidní snění a zajímavé, pestré sny.

Popíjení Caley zacatechichi zvyšuje jak počet snů, tak i schopnost jejich zapamatování.

Souvisí s:  trávicí ústrojí, CNS

Více informací hledejte zde....., příp. ............více i zde

Doporučujeme další zdroje informací .................zde. 

Tradiční užití dle lidové medicíny:
Calea se kouří, nebo z ní vaří odvar, který se připravuje v množství 10-20 gramů na půl litru vody. Podle indiánů je předepsané množství sušených listů jedna "hrst". Je známa také forma užití zacatechichi nakládané v alkoholu.

Doplněk stravy. Nenahrazuje pestrou stravu. Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám. Nedoporučujeme překračovat uvedené denní dávkování. Skladujte v suchu a temnu, mimo dosah dětí.

_______________________________________________________________________________

Od 14. 12. 2012 vešlo v platnost Nařízení Komise (EU) č. 432/2012 ze dne 16. května 2012, kterým se zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení při označování potravin. Vzhledem k tomu uvádíme o bylinách, bylinných přípravcích a doplňcích stravy bohužel pouze texty v souladu s novou legislativou.

Původní text uvedený na této stránce tedy nemůžeme nadále zveřejňovat (v našem případě se jedná o popis účinků bylin, kdy jsme vycházeli nejen z odborné literatury, ale i ze zkušeností tradiční medicíny a přírodních národů). Pokud vám tyto údaje chybí, hledejte je prosím v internetových encyklopediích a v tištěných materiálech, případně usilujte o změnu tohoto zákona u Vašeho europoslance.

Zachovejte nám prosím i přes tyto námi nezaviněné nesnáze svoji přízeň.

 

Balení 30 g