Čaje a nečaje

Černý čaj Assam - FBOP MANGALAM


Balení: 50 g
67 Kč

MNOŽSTVÍ

SKLADEM

černý čaj, doplněk stravy

Assam FBOP MANGALAM je kvalitní třída černého assámského čaje typu broken. Nálev má zlatavou barvu a plnou, vyrovnanou chuť. Tento silný černý čaj se výborně hodí k popíjení s mlékem a medem či k přípravě Yogi čaje.

Tradiční užití dle lidové medicíny:
cca. 7-9 g čajových lístků přelít 0,6 l vroucí vody a nechat luhovat cca 90 - 120 sekund.

Náš tip:
Čaj chutná výborně s mlékem a mléčným karamelem Dulce de Leche.

Skladujte v suchu, temnu, mimo dosah dětí.  _______________________________________________________________________________

Od 14. 12. 2012 vešlo v platnost Nařízení Komise (EU) č. 432/2012 ze dne 16. května 2012, kterým se zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení při označování potravin. Vzhledem k tomu uvádíme o bylinách, bylinných přípravcích a doplňcích stravy bohužel pouze texty v souladu s novou legislativou.

Původní text uvedený na této stránce tedy nemůžeme nadále zveřejňovat (v našem případě se jedná o popis účinků bylin, kdy jsme vycházeli nejen z odborné literatury, ale i ze zkušeností tradiční medicíny a přírodních národů). Pokud vám tyto údaje chybí, hledejte je prosím v internetových encyklopediích a v tištěných materiálech, případně usilujte o změnu tohoto zákona u Vašeho europoslance.

Zachovejte nám prosím i přes tyto námi nezaviněné nesnáze svoji přízeň.

Balení 50 g