Čaje a nečaje

Černý čaj Assam FBOP NAHORHABI


Balení: 50 g

Zboží není momentálně v nabídce Přípravili jsme pro vás podobné produkty, které by se Vám mohly líbit.

černý čaj, doplněk stravy

Assam FBOP NAHORHABI je střední třída černého assámského čaje typu broken. Nálev má zlatavou barvu a plnou, vyrovnanou chuť. Tento silný černý čaj se výborně hodí k popíjení s mlékem a medem či k přípravě Yogi čaje.

Tradiční užití dle lidové medicíny:
cca 8 g čajových lístků přelít 0,6 l vroucí vody a nechat luhovat 90 - 120 sekund.

Náš tip:
Čaj chutná výborně s mlékem a mléčným karamelem Dulce de Leche.

Skladujte v suchu, temnu, mimo dosah dětí.  _______________________________________________________________________________

Od 14. 12. 2012 vešlo v platnost Nařízení Komise (EU) č. 432/2012 ze dne 16. května 2012, kterým se zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení při označování potravin. Vzhledem k tomu uvádíme o bylinách, bylinných přípravcích a doplňcích stravy bohužel pouze texty v souladu s novou legislativou.

Původní text uvedený na této stránce tedy nemůžeme nadále zveřejňovat (v našem případě se jedná o popis účinků bylin, kdy jsme vycházeli nejen z odborné literatury, ale i ze zkušeností tradiční medicíny a přírodních národů). Pokud vám tyto údaje chybí, hledejte je prosím v internetových encyklopediích a v tištěných materiálech, případně usilujte o změnu tohoto zákona u Vašeho europoslance.

Zachovejte nám prosím i přes tyto námi nezaviněné nesnáze svoji přízeň.

Balení 50 g