Stimulanty

Cha de Bugre - mletý list


Balení: 50g
95 Kč

MNOŽSTVÍ

SKLADEM

Cha de Bugre - mletý list - doplněk stravy
Cordia salicifolia

Cha de Bugre je tropický strom dorůstající výšky 8-12 m, vyskytuje se zejména v brazilském pralese. Z kůry a olistěných větviček tohoto stromu se vyrábí "čaj", který je v Brazílii i jinde ve světě velmi populární. Sáčky čaje, nápoje a tinktury z této byliny jsou často k vidění v lékárnách, obchodech a dokonce i na plážích podél Ria de Janeiro.
Cha de Bugre stimuluje CNS a je tak součástí mnoha potravinových doplňků na hubnutí a zvýšení energie.

Máte neustálou chuť k jídlu? Nejste spokojeni se svojí postavou? Máte nedostatek energie? Pak se obraťte na tuto rostlinu. 

Upozornění: Protože Cha de Bugre má povzbuzující vliv na organismus, není vhodné ho podávat před spaním - může o několik hodin oddálit potřebu spánku.

Souvisí s:  centrální nervový systém, krevní oběh, cévy, srdce, trávicí ústrojí

Více informací hledejte zde.....

Doporučujeme další zdroje informací .................zde. 

Tradiční užití dle lidové medicíny:
1 čajovou lžičku mletého listu zalijeme 2 dcl vroucí vody, nálev se nechá luhovat 5-10 minut, poté se slije. Nálev se pije 2x denně - 30 minut před jídlem.

Doplněk stravy. Nenahrazuje pestrou stravu. Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám. Nedoporučujeme překračovat uvedené denní dávkování. Skladujte v suchu a temnu, mimo dosah dětí.
_______________________________________________________________________________

Od 14. 12. 2012 vešlo v platnost Nařízení Komise (EU) č. 432/2012 ze dne 16. května 2012, kterým se zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení při označování potravin. Vzhledem k tomu uvádíme o bylinách, bylinných přípravcích a doplňcích stravy bohužel pouze texty v souladu s novou legislativou.

Původní text uvedený na této stránce tedy nemůžeme nadále zveřejňovat (v našem případě se jedná o popis účinků bylin, kdy jsme vycházeli nejen z odborné literatury, ale i ze zkušeností tradiční medicíny a přírodních národů). Pokud vám tyto údaje chybí, hledejte je prosím v internetových encyklopediích a v tištěných materiálech, případně usilujte o změnu tohoto zákona u Vašeho europoslance.

Zachovejte nám prosím i přes tyto námi nezaviněné nesnáze svoji přízeň.

 

 

 

 

Balení 50g