Jihoamerické byliny

Chanca Piedra


Balení: 50 g
74 Kč

MNOŽSTVÍ

SKLADEM

Chanca Piedra - nadzemní část rostliny - doplněk stravy
Phyllanthus niruri
Quebra piedra, Stone speaker, Rozbíječ kamenů, Pitirish, Budhatr

Chanca Piedra je nevelká rostlina vyskytující se v tropických oblastech celého světa. Bylina je po generace užívána Indiány jako účinný lék na mnohé problémy, oblíbená je i v brazilské fytomedicíně, ale i v indické přírodní medicíně.

Souvisí s: trávicí ústrojí - žlučník, ledviny, močové cesty, prostata, slinivka, klouby, dýchací ústrojí - plíce, hladké svalstvo

Více informací hledejte zde....., popř. .............více i zde.

Doporučujeme další zdroje informací .................zde. 

Tradiční užití dle lidové medicíny:
1-2 lžíce (cca. 5g) sušiny se zalije 1 litrem vroucí vody, nechá se krátce povařit a poté 5 min. odstát. Odvar se popíjí po celý den. Bylina se podává dlouhodobě minimálně jeden měsíc nebo i nárazově.

Doplněk stravy. Nenahrazuje pestrou stravu. Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám. Nedoporučujeme překračovat uvedené denní dávkování. Skladujte v suchu a temnu, mimo dosah dětí.
_______________________________________________________________________________

Od 14. 12. 2012 vešlo v platnost Nařízení Komise (EU) č. 432/2012 ze dne 16. května 2012, kterým se zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení při označování potravin. Vzhledem k tomu uvádíme o bylinách, bylinných přípravcích a doplňcích stravy bohužel pouze texty v souladu s novou legislativou.

Původní text uvedený na této stránce tedy nemůžeme nadále zveřejňovat (v našem případě se jedná o popis účinků bylin, kdy jsme vycházeli nejen z odborné literatury, ale i ze zkušeností tradiční medicíny a přírodních národů). Pokud vám tyto údaje chybí, hledejte je prosím v internetových encyklopediích a v tištěných materiálech, případně usilujte o změnu tohoto zákona u Vašeho europoslance.

Zachovejte nám prosím i přes tyto námi nezaviněné nesnáze svoji přízeň.

 

Balení 50 g