Super potraviny

Chlorella - dezintegrovaná - HQ


Balení: 50g
140 Kč

MNOŽSTVÍ

SKLADEM
Doporučujeme

Chlorella - dezintegrovaná - HQ -  doplněk stravy
Chlorella vulgaris pyrenoidosa

100% čistá Chlorella vulgaris pyrenoidosa - ve vysoké (HQ) - kvalitě. 

Chlorella je jednobuněčná řasa rostoucí v čistých vodách mírného pásu. V dnešní době ale většina světové produkce pochází z umělých pěstíren. 

Pro dobrou kvalitu chlorelly je důležitý i způsob zpracování, pokud je řasa dezintegrovaná (buněčná stěna je rozrušena mletím), je její využitelnost organismem až 90%, pokud chlorella není dezintegrovaná, je její využitelnost prakticky nulová, pouze mechanicky čistí střeva.

Chlorella obsahuje 45% kvalitních bílkovin (je proto obzvlášť vhodná pro vegetariány, vegany, sportovce budující svalovou hmotu a oslabené jedince), 20% tuků, 20% sacharidů a 10% vitamínů, minerálů a stopových prvků. Toto složení předurčuje chlorellu pro použití tam, kde potřebujeme udržet vysokou výkonnost a stabilitu organismu. 

Dodává tělu energii, posiluje imunitní systém.

Souvisí s:  krevní oběh, cévy, trávicí ústrojí - střeva

Více informací hledejte zde....., příp. .............více i zde.

Doporučujeme další zdroje informací .................zde. 

Tradiční užití dle lidové medicíny:
Čajovou lžičku (čajová lžička = cca. 2,5g) chlorelly rozmíchat v malém množství vody (šťávy, džusu) a vypít. Užívá se 3x denně po dobu tří týdnů.

Doplněk stravy. Nenahrazuje pestrou stravu. Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám. Nedoporučujeme překračovat uvedené denní dávkování. Skladujte v suchu a temnu, mimo dosah dětí.
_______________________________________________________________________________

Od 14. 12. 2012 vešlo v platnost Nařízení Komise (EU) č. 432/2012 ze dne 16. května 2012, kterým se zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení při označování potravin. Vzhledem k tomu uvádíme o bylinách, bylinných přípravcích a doplňcích stravy bohužel pouze texty v souladu s novou legislativou.

Původní text uvedený na této stránce tedy nemůžeme nadále zveřejňovat (v našem případě se jedná o popis účinků bylin, kdy jsme vycházeli nejen z odborné literatury, ale i ze zkušeností tradiční medicíny a přírodních národů). Pokud vám tyto údaje chybí, hledejte je prosím v internetových encyklopediích a v tištěných materiálech, případně usilujte o změnu tohoto zákona u Vašeho europoslance.

Zachovejte nám prosím i přes tyto námi nezaviněné nesnáze svoji přízeň.

 

Balení 50g