Pro radost

Cínová dóza s víčkem - víla Alliaria


Balení: 1 kus
620 Kč

MNOŽSTVÍ

SKLADEM

Kouzelná víla sedící na víčku dózy zdobeném drobnými krystaly zirkonů vás okouzlí něžným úsměvem i každým detailem její krásné postavičky. Cínová dóza je jemně zpracovaná s květinovým vzorem, magický třpyt jí dodávají na světle zářící krystaly zirkonů. 

Chcete-li uložit jemné malé šperky či jiné malé poklady do překrásné a originální dózy, pak je tato cínová dóza s víčkem to pravé. 

Je nejen krásným dekoračním a užitkovým předmětem, ale může být i originálním dárkem, který nadchne každého. 

Rozměr5,5 cm x 4,5 cm

___________________________________________________________________________

Andělé a víly pro nás symbolizují kouzelný svět, svět pohádek a vymyšlených příběhů. Do našich životů vnášejí kouzlo, hravost a romantiku.

Většina lidí věří, že andělé existují, že nad námi bdí a ochraňují nás. Naopak málo lidí pokládá víly za bytosti z tohoto světa, pokládají je pouze za pohádkové postavičky. - Tak jako se mnozí z nás v těžkých chvílích obracejí na anděly, aby jim pomohli, tak někteří z nás ví, že právě víly jsou strážnými anděly přírody, pečují o rostliny a zvířata.

Ať už věříme či nevěříme v existenci andělů a víl v našem světě, rádi se obklopujeme jejich soškami, necháváme se okouzlit jejich krásou. Naším přáním je, aby Vám tyto postavičky rozjasnily den, přinesly pocity radosti, štěstí a harmonie ………

 

Balení 1 kus