Pro radost

Cínová dóza s víčkem - víla Imalaya


Balení: 1 kus
520 Kč

MNOŽSTVÍ

SKLADEM
Doporučujeme

Malá sladká víla Imalaya, která sedí na víčku cínové dózy ve tvaru květu, nadchne malé i velké, pohled na ni vás vždy potěší. Bude šířit štěstí, lásku a harmonii do svého okolí.

Chcete-li uložit jemné malé šperky či jiné vzácné poklady do překrásné a originální dózy, pak je tato cínová dóza s víčkem to pravé.  

Tato cínová dózička je velmi detailně zpracovaná, vzhledem k použitému materiálu, cínu, je těžká a stabilní. Je krásným dekoračním a současně užitkovým předmětem. - Jako dárek potěší jistě každého.

Rozměry: 4,5 x 4,5 x 6 cm

___________________________________________________________________________

Andělé a víly pro nás symbolizují kouzelný svět, svět pohádek a vymyšlených příběhů. Do našich životů vnášejí kouzlo, hravost a romantiku.

Většina lidí věří, že andělé existují, že nad námi bdí a ochraňují nás. Naopak málo lidí pokládá víly za bytosti z tohoto světa, pokládají je pouze za pohádkové postavičky. - Tak jako se mnozí z nás v těžkých chvílích obracejí na anděly, aby jim pomohli, tak někteří z nás ví, že právě víly jsou strážnými anděly přírody, pečují o rostliny a zvířata.

Ať už věříme či nevěříme v existenci andělů a víl v našem světě, rádi se obklopujeme jejich soškami, necháváme se okouzlit jejich krásou. Naším přáním je, aby Vám tyto postavičky rozjasnily den, přinesly pocity radosti, štěstí a harmonie ………

 

Balení 1 kus