Afrodisiaka, adaptogeny

Clavo Huasca


Balení: 50 g
138 Kč

MNOŽSTVÍ

SKLADEM

Clavo huasca - doplněk stravy
Tynanthus panurensis
Clavo huasca, clove vine, white clove

Clavo Huasca je liána dorůstající délky až 80 metrů. Bylina bývá přidávána některými šamany do spirituálního nápoje ayahuasca.

Pro své účinky si popularitu získala i v USA, což dokládá i fakt, že se používá jako hlavní přísada do sexuální touhu probouzející čokoládové tyčinky pro ženy.

Souvisí s:  pohlavní orgány, centrální nervový systém, klouby, svaly - pohybový a opěrný systém

Doporučujeme další zdroje informací .................zde. 

Tradiční užití dle lidové medicíny:
Alkoholová tinktura připravovaná v poměru 4:1 o dávce 3-4 ml.(Clavo Huasca se nechá 4-6 týdnů naložená v 40% alkoholu).
Alkoholové přípravky s Clavo Huascou jsou v Jižní Americe velmi populární, jejich názvy jsou působivé, leč vulgární se silným sexuálním podtextem, proto je v zájmu zachování vší slušnosti nebudeme překládat.

Doplněk stravy. Nenahrazuje pestrou stravu. Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám. Nedoporučujeme překračovat uvedené denní dávkování. Skladujte v suchu a temnu, mimo dosah dětí.

_______________________________________________________________________________

Od 14. 12. 2012 vešlo v platnost Nařízení Komise (EU) č. 432/2012 ze dne 16. května 2012, kterým se zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení při označování potravin. Vzhledem k tomu uvádíme o bylinách, bylinných přípravcích a doplňcích stravy bohužel pouze texty v souladu s novou legislativou.

Původní text uvedený na této stránce tedy nemůžeme nadále zveřejňovat (v našem případě se jedná o popis účinků bylin, kdy jsme vycházeli nejen z odborné literatury, ale i ze zkušeností tradiční medicíny a přírodních národů). Pokud vám tyto údaje chybí, hledejte je prosím v internetových encyklopediích a v tištěných materiálech, případně usilujte o změnu tohoto zákona u Vašeho europoslance.

Zachovejte nám prosím i přes tyto námi nezaviněné nesnáze svoji přízeň.

 

Balení 50 g