Extrakty

Damiana 10x extrakt - 2g


Balení: 2 g

Zboží není momentálně v nabídce Přípravili jsme pro vás podobné produkty, které by se Vám mohly líbit.

Damiana 10x extrakt - 2g - doplněk stravy
Turnera diffusa
Damiana, Herba de la pastora

Desetinásobný extrakt z listů damiány ve vysoké kvalitě.

Damiána je malý keř se silně aromatickými listy velmi příjemné chuti, tradičně pěstovaný v Mexiku a Střední Americe. Mezi mexickými bylinkáři je damiána velmi ceněná. V současné době se kvůli svým blahodárným účinkům přidává do energetizujících, euforizujících či afrodisiakálních potravinových doplňků a nápojů. Je oblíbená u mužů i žen žijících sexuálním životem i ve vyšším věku. Již ve starém mayském léčebném kodexu byly zdůrazněny její vynikající účinky. Damiána nachází své využití i v homeopatii a v celé řadě nových indikací.

Listy obsahují antimikrobiálně působící arbutin, řadu éterických olejů a různé terpenické látky.

Tento extrakt je laboratorně připravený, standardizovaný a 10x silnější než list.

Extrakt damiány máme také v balení po 5 g.

Damiánu máme také ve formě sušeného listu.

Souvisí s:  nervový systém, mozek, rozmnožovací ústrojí, trávicí ústrojí, dýchací soustava, vylučovací soustava

Více informací hledejte zde.....

Doporučujeme další zdroje informací .................zde.

Tradiční užití dle lidové medicíny:
0,1 g extraktu (cca. 1/4 čajové lžičky) -  rozmícháme ve sklenici šťávy, čaje nebo džusu. Afrodisiakální účinek se dostaví během několika minut. 0,1 g extraktu denně je státem doporučenné denní dávkování (vyhláška č. 225/2008 Sb.), ale účinky se dostavují až od 0,2 g v jedné dávce.
Balení: 2 g

Doplněk stravy. Nenahrazuje pestrou stravu. Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám. Nedoporučujeme překračovat uvedené denní dávkování. Skladujte v suchu a temnu, mimo dosah dětí.

_______________________________________________________________________________

Od 14. 12. 2012 vešlo v platnost Nařízení Komise (EU) č. 432/2012 ze dne 16. května 2012, kterým se zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení při označování potravin. Vzhledem k tomu uvádíme o bylinách, bylinných přípravcích a doplňcích stravy bohužel pouze texty v souladu s novou legislativou.

Původní text uvedený na této stránce tedy nemůžeme nadále zveřejňovat (v našem případě se jedná o popis účinků bylin, kdy jsme vycházeli nejen z odborné literatury, ale i ze zkušeností tradiční medicíny a přírodních národů). Pokud vám tyto údaje chybí, hledejte je prosím v internetových encyklopediích a v tištěných materiálech, případně usilujte o změnu tohoto zákona u Vašeho europoslance.

Zachovejte nám prosím i přes tyto námi nezaviněné nesnáze svoji přízeň.

Tento extrakt je laboratorně připravený, standardizovaný a 10x silnější než list.

 

 

 

Balení 2 g