Entheogeny

Evodia


Balení: 25 g
90 Kč 45 Kč

MNOŽSTVÍ

SKLADEM
-50%

Evodia - plod - doplněk stravy
Evodia Rutacarpa fructus
Wu Zu Yu

Evodia rutacarpa je opadavý strom z čeledi Rutaceae. Původem je z Číny, roste v Himálaji, v horách Číny, Koreje a Japonska, ale i v Austrálii a na Nové Guineji.
Evodia je již více něž 2000 let nedílnou součástí tradiční čínské medicíny, která ji cení jako rostlinu teplé povahy, chuti pálivé a hořké. Drobné plody červenohnědé barvy jsou v letních měsících sbírány a sušeny.
Poslední dobou je Evodia oblíbena především u těch, kdo nejsou spokojeni se svojí postavou a chtějí svou váhu přirozenou cestou redukovat.

Souvisí s:  trávicí ústrojí, kůže

Doporučujeme další zdroje informací .................zde. 

Tradiční užití dle lidové medicíny:
Denní dávka je 1,5 - 4,5 gramu sušených bobulí ve formě odvaru.

Doplněk stravy. Nenahrazuje pestrou stravu. Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám. Nedoporučujeme překračovat uvedené denní dávkování. Skladujte v suchu a temnu, mimo dosah dětí.
_______________________________________________________________________________

Od 14. 12. 2012 vešlo v platnost Nařízení Komise (EU) č. 432/2012 ze dne 16. května 2012, kterým se zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení při označování potravin. Vzhledem k tomu uvádíme o bylinách, bylinných přípravcích a doplňcích stravy bohužel pouze texty v souladu s novou legislativou.

Původní text uvedený na této stránce tedy nemůžeme nadále zveřejňovat (v našem případě se jedná o popis účinků bylin, kdy jsme vycházeli nejen z odborné literatury, ale i ze zkušeností tradiční medicíny a přírodních národů). Pokud vám tyto údaje chybí, hledejte je prosím v internetových encyklopediích a v tištěných materiálech, případně usilujte o změnu tohoto zákona u Vašeho europoslance.

Zachovejte nám prosím i přes tyto námi nezaviněné nesnáze svoji přízeň.

 

Balení 25 g