Jihoamerické byliny

Flor de Arena


Balení: 50 g
84 Kč

MNOŽSTVÍ

SKLADEM

Flor de Arena - nadzemní část rostliny - doplněk stravy
Tiquilia paronychioides
Yerba blanca, Flor de Arena

Drobná bylinka rostoucí v suchých horských oblastech Peru, sklízí se celá její horní část. Flor de Arena se vyznačuje příjemnou chutí a výrazným aroma. Právoplatnost slávy této bylinky v Jižní Americe dokazují fytochemické rozbory. V etnomedicíně se užívá po staletí, je velmi ceněna pro své schopnosti.

Souvisí s: centrální nervový systém, cévy, trávicí ústrojí - žaludek, slinivka,  játra, ledviny, klouby

Doporučujeme další zdroje informací .................zde. 

Tradiční užití dle lidové medicíny:
5 gramů se zalije litrem vroucí vody a nechá 15 minut luhovat. Nevařit! Popíjí se 3 šálky denně.

Doplněk stravy. Nenahrazuje pestrou stravu. Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám. Nedoporučujeme překračovat uvedené denní dávkování. Skladujte v suchu a temnu, mimo dosah dětí.
_______________________________________________________________________________

Od 14. 12. 2012 vešlo v platnost Nařízení Komise (EU) č. 432/2012 ze dne 16. května 2012, kterým se zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení při označování potravin. Vzhledem k tomu uvádíme o bylinách, bylinných přípravcích a doplňcích stravy bohužel pouze texty v souladu s novou legislativou.

Původní text uvedený na této stránce tedy nemůžeme nadále zveřejňovat (v našem případě se jedná o popis účinků bylin, kdy jsme vycházeli nejen z odborné literatury, ale i ze zkušeností tradiční medicíny a přírodních národů). Pokud vám tyto údaje chybí, hledejte je prosím v internetových encyklopediích a v tištěných materiálech, případně usilujte o změnu tohoto zákona u Vašeho europoslance.

Zachovejte nám prosím i přes tyto námi nezaviněné nesnáze svoji přízeň.

 

Balení 50 g