Bylinné kapsle a tablety

Guarana tablety - 50 tbl.


Balení: 1 bal (50 tbl.)

Zboží není momentálně v nabídce Přípravili jsme pro vás podobné produkty, které by se Vám mohly líbit.

Guarana tablety - doplněk stravy
Paullinia cupana
Paulinie nápojná

Originál z Brazílie!
Tablety jsou vyrobeny z mletých semen guarany ( 71.5 %) podle původní brazilské receptury.

Guarana je rostlina, která pochází z povodí Amazonky, v menší míře roste i v povodí řek Orinoko a Rio Negro. Využívají se většinou planě rostoucí porosty, ale v posledních letech se místy i pěstuje. Je nazvána po Indiánech z kmene Guaraní, kteří ji po staletí používali jako elixír dlouhého života.

Guarana je liána s přirozeným obsahem stimulační látky guaraninu, kofeinu a dalších energizujících látek jako theobromin a theofylin (které se také nalézají v kávě a čaji).

Obrovskou výhodou, kterou má guarana oproti přijímání kofeinu v kávě, je ta, že je velmi šetrná k trávicímu traktu i tepnám - nepřekyseluje žaludek a nezpůsobuje nervozitu. Právě toto je ten nejnepříjemnější vedlejší účinek kávy. Guarana obsahuje více kofeinu než káva a navíc i látky, díky nimž se uvolňuje v těle postupně. Kofein z guarany se uvolňuje postupně, takže její povzbuzující účinky přetrvávají 6-8 hodin. Jedná se tedy o více než plnohodnotnou alternativu kávy co se obsahu kofeinu týče. Navíc bez nežádoucích zdravotních účinků.

Na tělo působí  především stimulačně. Zlepší koncentraci a bdělost, potlačí pocity únavy a posílí vytrvalost. Používejte v době rekonvalescence a proti předčasnému stárnutí. Guarana zažene stres a únavu a zajistí tělu psychickou i fyzickou vitalitu, koncentraci a regeneraci.

Je oblíbena např. i u sportovců vzhledem ke zvýšení výkonu organismu, chuti do cvičení a zlepšení atletického výkonu a vytrvalosti bez vedlejších účinků.
Je ideálním doplňkem  pro řidiče, sportovce, studenty a celkově při stavech většího fyzického a mentálního vypětí.

Souvisí s:  centrální nervový systém, mozková činnost,  paměť, koncentrace, vytrvalost, krevní oběh, cévy, srdce, trávicí ústrojí

Guaranu máme také ve formě kapslí nebo ve formě sušených mletých plodů.

Více informací hledejte zde.....

Doporučujeme další zdroje informací .................zde. 

Doporučené dávkování: 
Užívejte 1-3 tablety denně. Produkt je vhodný pro období se zvýšenou psychickou nebo fyzickou aktivitou a potřebou maximální koncentrace.

Obsah balení:

  • 50 kapslí

Složení jedné kapsle:

  • 350 mg z toho 250 mg paulinie nápojná (guarana, Paullinia cupana, mletá semena), 7,5-10 mg kofeinu, škrob, arabská guma, uhličitan vápenatý, polyvinylpyrrolidon, stearan hořečnatý

Země původu: Brazílie
Výrobce: Guaranaplus

Doplněk stravy. Nenahrazuje pestrou stravu. Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám. Nedoporučujeme překračovat uvedené denní dávkování. Skladujte v suchu a temnu, mimo dosah dětí.
_______________________________________________________________________________

Od 14. 12. 2012 vešlo v platnost Nařízení Komise (EU) č. 432/2012 ze dne 16. května 2012, kterým se zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení při označování potravin. Vzhledem k tomu uvádíme o bylinách, bylinných přípravcích a doplňcích stravy bohužel pouze texty v souladu s novou legislativou.

Původní text uvedený na této stránce tedy nemůžeme nadále zveřejňovat (v našem případě se jedná o popis účinků bylin, kdy jsme vycházeli nejen z odborné literatury, ale i ze zkušeností tradiční medicíny a přírodních národů). Pokud vám tyto údaje chybí, hledejte je prosím v internetových encyklopediích a v tištěných materiálech, případně usilujte o změnu tohoto zákona u Vašeho europoslance.

Zachovejte nám prosím i přes tyto námi nezaviněné nesnáze svoji přízeň.

Balení 1 bal (50 tbl.)