Pomůcky k vykuřování

Himálajská diamantová (halitová) sůl - hrubá


Balení: 200g
42 Kč

MNOŽSTVÍ

SKLADEM

Himálajská diamantová (halitová) sůl - hrubá - doplněk stravy

Diamantová sůl je bílá krystalická sůl s nejvyšší bioenergetickou hodnotou. Díky nízkému obsahu minerálních látek je zabarvena bílo-křišťálově. 

Tato sůl je těžena v Himálajích a je přes 250 milionů let stará. Je ručně těžena, omývána a sušena na slunci. Sůl je zcela čistá, neobsahuje žádné umělé či chemické přísady a je pravidelně podrobována analýzám nezávislých biochemických a biofyzikálních ústavů v Německu.

Přestože tuto sůl nabízíme jako pomůcku k vykuřování, je výborná na solení pokrmů, má jemnou chuť a dobře solí. Lze ji použít také do ozdravné koupele a díky nízkému obsahu minerálních látek také k solným očistným kůrám. Sůl má hrubou strukturu (krystaly jsou velké 1-3 mm, pro solení lze sůl zjemnit v mlýnku na sůl. (Mlýnek na sůl je možné běžně koupit).

Diamantová sůl obsahuje esenciální minerály v takové podobě, která je velmi snadno vstřebatelná lidskými buňkami. A to proto, že se jedná o sůl v podobě krystalické nikoliv kamenné. Krystaly vznikaly po miliony let obrovským tlakem na sobě ležících hornin a proto jsou minerály a částečky v této soli malé a pro tělesné buňky jednoduše vstřebatelné. Vysoká bioenergetická hodnota soli je zajištěna velkým množstvím čistých krystalů.

Při vykuřování lze používat sůl dvěma způsoby, buď ji přidat do vykuřovací směsi, kdy sůl obohatí vonnou směs o očistné až dezinfekční účinky, proto ji přidáváme všude tam, kde potřebujeme očistit prostor a energie - např. po hádce, v pokoji nemocných apod.

Nebo můžeme solí nahradit písek v kadidelnici, kdy se sůl nasype cca. do 3/4 kadidelnice a na ní se položí rozpálený uhlík, na který se potom sype vonná substance. Při tomto způsobu se od uhlíku sůl také prohřívá a uvolňují se z ní zdraví prospěšné látky.

Po každém vykuřovaní je třeba sůl vyčistit od zbytků vykuřovadel a popele. Sůl lze např. prosát nebo popel opatrně ze soli vyfoukat. Po nějakém čase se musí sůl v kadidelnici vyměnit.

Doplněk stravy. Skladujte v suchu a temnu, mimo dosah dětí. 

Balení 200g