Afrodisiaka, adaptogeny

Jiaogulan HQ - list


Balení: 50g
248 Kč

MNOŽSTVÍ

SKLADEM

Jiaogulan HQ - list - doplněk stravy
Gynostemma pentaphyllum
Pětilistý ženšen, bylina nesmrtelnosti, Amachazuru, Xiancao

Jiaogulan je thajská bylina, která planě roste také v Číně, Japonsku a dalších asijských zemích. Bylina je hojně užívána již od 6. století v tradiční východní medicíně. Ženšen pětilistý je považována za jednu z nejdůležitějších bylin světa pro člověka.  Jiaogulan je velmi chutný čaj a jeho účinky se projevují ihned po vypití.

Jiaogulan s označením HQ - High Quality (nejvyšší kvalita) je tříděn a zpracováván podobně jako nejkvalitnější čaje, na kvalitu jsou kladeny ty nejvyšší nároky. 

Souvisí s:  trávicí ústrojí, slinivka, cévy, krevní oběh, játra, ledviny, dýchací ústrojí

Více informací hledejte zde.....

Doporučujeme další zdroje informací .................zde. 

Obsahové látky:
Bylina obsahuje velké množství (přes 80) saponinů, které jsou chemicky velmi příbuzné saponinům obsaženým v ženšenu. Dále jsou přítomny bílkoviny, steroly, flavonoidy, vitaminy skupiny B, vitamin C, minerální látky aj.

Tradiční užití dle lidové medicíny:
Je obdobná jako u fermentovaných čajů, tj. 1 čajová lžička se zalije 0,2 l vroucí vody a nechá se 3-5 minut luhovat. Denní dávka by neměla překročit 4 šálky. Hotový nálev má vynikající nevtíravou vůni a chuť.

Doplněk stravy. Nenahrazuje pestrou stravu. Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám. Nedoporučujeme překračovat uvedené denní dávkování. Skladujte v suchu a temnu, mimo dosah dětí.

_______________________________________________________________________________

Od 14. 12. 2012 vešlo v platnost Nařízení Komise (EU) č. 432/2012 ze dne 16. května 2012, kterým se zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení při označování potravin. Vzhledem k tomu uvádíme o bylinách, bylinných přípravcích a doplňcích stravy bohužel pouze texty v souladu s novou legislativou.

Původní text uvedený na této stránce tedy nemůžeme nadále zveřejňovat (v našem případě se jedná o popis účinků bylin, kdy jsme vycházeli nejen z odborné literatury, ale i ze zkušeností tradiční medicíny a přírodních národů). Pokud vám tyto údaje chybí, hledejte je prosím v internetových encyklopediích a v tištěných materiálech, případně usilujte o změnu tohoto zákona u Vašeho europoslance.

Zachovejte nám prosím i přes tyto námi nezaviněné nesnáze svoji přízeň.

 

Balení 50g