Stimulanty

Kanna - 5g


Balení: 5 g

Zboží není momentálně v nabídce Přípravili jsme pro vás podobné produkty, které by se Vám mohly líbit.

Kanna - 5 g - mletý sukulent - doplněk stravy
Sceletium tortuosum
Kosmatec, mesembryanthemum, kanna, channa

Kosmatce jsou jedno nebo dvouleté nádherně kvetoucí keře. Znalost užívání kanny pochází od jihoafrických Hotentotů, kteří ji žvýkali, šňupali, nebo kouřili při loveckých výpravách, aby zahnali hlad a žízeň a vydrželi námahu spojenou s dlouhým pochodem v náročných podmínkách.

Souvisí s:  centrální nervový systém, mozek

Kannu máme balenou také po 1g.

Více informací hledejte zde....., popř. ..........více i zde

Doporučujeme další zdroje informací .................zde. 

U kanny nebyly zjištěny vedlejší účinky a nezpůsobuje závislost.
V současnosti ji začínají farmaceutické firmy balit do pilulek a distribuovat jako lék na potlačení stavů úzkosti.

Tradiční užití dle lidové medicíny:
Kanna se šňupe, kouří nebo žvýká v množství již od 0,2 g, také se často nakládá na 1-2 týdny do alkoholu, tento extrakt se užívá po loku.

POZOR - upozorňujeme:
Kanna je inhibitor zpětného vychytávání seratoninu, proto se nesmí kombinovat s antidepresivy obsahujícími SSRI (seroxat, prozac) a MAO inhibitory (např. Peganum harmala, Passiflora incarnata, Quebracho-blanco).

Doplněk stravy. Nenahrazuje pestrou stravu. Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám. Nedoporučujeme překračovat uvedené denní dávkování. Skladujte v suchu a temnu, mimo dosah dětí.

_______________________________________________________________________________

Od 14. 12. 2012 vešlo v platnost Nařízení Komise (EU) č. 432/2012 ze dne 16. května 2012, kterým se zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení při označování potravin. Vzhledem k tomu uvádíme o bylinách, bylinných přípravcích a doplňcích stravy bohužel pouze texty v souladu s novou legislativou.

Původní text uvedený na této stránce tedy nemůžeme nadále zveřejňovat (v našem případě se jedná o popis účinků bylin, kdy jsme vycházeli nejen z odborné literatury, ale i ze zkušeností tradiční medicíny a přírodních národů). Pokud vám tyto údaje chybí, hledejte je prosím v internetových encyklopediích a v tištěných materiálech, případně usilujte o změnu tohoto zákona u Vašeho europoslance.

Zachovejte nám prosím i přes tyto námi nezaviněné nesnáze svoji přízeň.

 

Balení 5 g