Afrodisiaka, adaptogeny

Kozinec blanitý


Balení: 100 g
110 Kč

MNOŽSTVÍ

SKLADEM

Astragalus membranaceus
Huang Qi, milk vetch

Čínský název kozince, huang qi, znamená v překladu posilovač qi (nebo chi), přičemž  "chi" je výraz pro životní sílu, vitalitu a schopnost odolávat fyzickému a psychickému stresu. Užití této bylinky je v Číně doloženo už před 2000 lety. 

Jste často nemocní? Hned se Vás všechny viry chytí? Pak máte oslabený imunitní systém a  kozinec je pro Vás ta správná bylina. Jistě po něm sáhnou všichni ti, kteří trpí nachlazením stále opakovaně, chronicky. Je vhodný i po prodělané chemoterapii .....

Kdo pije odvar z kozince pravidelně, pak se také hodně a správně "proplachuje".

Pánové, chcete mít potomka a máte problémy? Kozinec je ta správná bylina.

Souvisí s: dýchací cesty, ledviny, žaludek, srdce, játra, slezina, pohyb spermií 

Nabízíme také pěstební semínka kozince blanitého.

Tradiční příprava dle lidové medicíny:
Kořen se užívá několik týdnů na konkrétní onemocnění. 3–6 gramů kořene se nechá 5 minut povařit ve 1/4 litru vody a poté se 15 minut luhuje, načež se scedí a odvar se dle potřeby dochutí např. medem a citronem, tento odvar se podává 3x denně.     

Doplněk stravy. Nenahrazuje pestrou stravu. Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám. Nedoporučujeme překračovat uvedené denní dávkování. Skladujte v suchu a temnu, mimo dosah dětí.

_______________________________________________________________________________

Od 14. 12. 2012 vešlo v platnost Nařízení Komise (EU) č. 432/2012 ze dne 16. května 2012, kterým se zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení při označování potravin. Vzhledem k tomu uvádíme o bylinách, bylinných přípravcích a doplňcích stravy bohužel pouze texty v souladu s novou legislativou.

Původní text uvedený na této stránce tedy nemůžeme nadále zveřejňovat (v našem případě se jedná o popis účinků bylin, kdy jsme vycházeli nejen z odborné literatury, ale i ze zkušeností tradiční medicíny a přírodních národů). Pokud vám tyto údaje chybí, hledejte je prosím v internetových encyklopediích a v tištěných materiálech, případně usilujte o změnu tohoto zákona u Vašeho europoslance.

Zachovejte nám prosím i přes tyto námi nezaviněné nesnáze svoji přízeň.

 

 

Balení 100 g