Stimulanty

Kratom Bali - White Vein - 25g


Balení: 25g
335 Kč 235 Kč

MNOŽSTVÍ

SKLADEM
-30% Doporučujeme

Kratom Bali - White Vein - 25 g - sekaný list - doplněk stravy
Mitragyna speciosa
Kratom, kratum, thom ithank, biak, gra-tom, biak-biak, katawn, krton, mabog, mambog, mambok

Kratom je strom rostoucí v tropických a subtropických částech Afriky a Asie. Strom Mitragyna speciosa je po staletí známý a využíváný. Je příbuzný z rodiny Rubiaceae (káva, chinin, atd). Obsahuje minimálně 25 známých alkaloidů, včetně Mitragynine, mitraphylline, 7-hydroxymitragynine, stejně jako např. epikatechin, silný antioxidant, který je obsažený v tmavé čokoládě a zeleném čaji. Další účinné alkaloidy v kratomu jsou raubasine či corynantheidine.

Nechce se vám nic dělat? Přemohla vás lenost? Je toho na vás už moc? Příliš těžká práce? Mnoho stresu? Nemůžete spát? Chcete si odpočinout, relaxovat? Kdybyste žili v Malaysii, pak byste žvýkali listy kratomu či popíjeli odvar ze sušených listů. 

Kratom souvisí s:  centrální nervový systém, dýchací soustava, trávicí trakt, slinivka, rozmnožovací orgány

Kratom Bali White Vein - jak už vypovídá jméno tohoto kratomu, jedná se o odrůdu s bílou žilnatinou listu. Bílá žilnatina zaručuje nejvyšší obsah aktivní látky mitragyninu, proto má tato odrůda silný stimulační efekt.

Více informací hledejte zde....., popř. ..........více i zde

Doporučujeme další zdroje informací .................zde. 

Tradiční příprava dle lidové medicíny:
V zemi původu se žvýkají čerstvé listy, ale častěji se připravuje odvar ze sušených listů, které povaří ve 4 dl vody cca. 15 minut. Slabý účinek lze cítit již od 2-5 gramů, doba působení je 4-6 hodin, čaj se užívá v menším množství 3 x denně nebo jednorázově ve větším množství pro efektivní relaxaci.

Země původu: Bali

Doplněk stravy. Nenahrazuje pestrou stravu. Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám. Nedoporučujeme překračovat uvedené denní dávkování. Skladujte v suchu a temnu, mimo dosah dětí.

_______________________________________________________________________________

Od 14. 12. 2012 vešlo v platnost Nařízení Komise (EU) č. 432/2012 ze dne 16. května 2012, kterým se zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení při označování potravin. Vzhledem k tomu uvádíme o bylinách, bylinných přípravcích a doplňcích stravy bohužel pouze texty v souladu s novou legislativou.

Původní text uvedený na této stránce tedy nemůžeme nadále zveřejňovat (v našem případě se jedná o popis účinků bylin, kdy jsme vycházeli nejen z odborné literatury, ale i ze zkušeností tradiční medicíny a přírodních národů). Pokud vám tyto údaje chybí, hledejte je prosím v internetových encyklopediích a v tištěných materiálech, případně usilujte o změnu tohoto zákona u Vašeho europoslance.

Zachovejte nám prosím i přes tyto námi nezaviněné nesnáze svoji přízeň.

Balení 25g