Afrodisiaka, adaptogeny

Maca horská - 50g


Balení: 50 g
95 Kč 80 Kč

MNOŽSTVÍ

SKLADEM
-16%

Maca horská - mletý kořen - doplněk stravy

Lepidium meyenii
Peruvian Ginseng, maca-maca, Maino, Ayak chichira, Ayuk, "peruánský ženšen", řeřicha peruánská, Peruánská viagra

Maca je celoroční rostlina z čeledi brukvovitých pěstovaná vysoko v Andách ve výškách 3.500 - 4.500 m.n.m. Domorodí Indiáni macu pravidelně užívali a kulturně pěstovali již před 6000 lety pro její nutriční a další účinky. Peruánci věří, že maca má moc darovat neplodným párům potomky. Maca získala jméno Peruánský ženšen, je celosvětově populární pro svůj energetický efekt a další účinky.

Tento bylinný čaj (prášek) se připravuje z kořenové bulvy rostliny Maca, která je celoroční rostlinou rostoucí vysoko v Andách ve výšce 3500 - 4500 m a má kvítka bílé barvy. Její hruškovitá kořenová bulva je vyhledávána pro své úžasné účinky. Má vysoce výživnou hodnotu, je bohatá na cukr, proteiny, škroby a esenciální minerály, speciálně jód a železo. 

Nejlepší výsledky jsou zaznamenány při dlouhodobém užívání (brát pravidelně několik měsíců - nejlépe trvale - nemá vedlejší nežádoucí účinky).

Souvisí s:  centrální nervový systém, krevní oběh, cévy, srdce, trávicí ústrojí, pohybový aparát - svaly, rozmnožovací soustava, hormonální činnost

Prodáváme také zvýhodněné balení Macy horské, která je balená po 250 g.

Více informací hledejte zde.....

Doporučujeme další zdroje informací .................zde. 

Obsahové látky:
Maka horská obsahuje vitaminy skupiny B, vitamin C, vápník, železo, vysoké množství bílkovin a vlákniny. Bulva mimo jiné prospěšné látky obsahuje vysoké množství argininu.

Tradiční užití dle lidové medicíny:
Jedna až čtyři čajové lžičky denně, které lze přidat do tekutiny. Účinek je znatelný již po krátké době pravidelného užívání, ale nejlepší výsledky jsou při dlouhodobém několikaměsíčním užívání.

Země původu drceného kořene: Mexiko

Doplněk stravy. Nenahrazuje pestrou stravu. Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám. Nedoporučujeme překračovat uvedené denní dávkování. Skladujte v suchu a temnu, mimo dosah dětí.

_______________________________________________________________________________

Od 14. 12. 2012 vešlo v platnost Nařízení Komise (EU) č. 432/2012 ze dne 16. května 2012, kterým se zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení při označování potravin. Vzhledem k tomu uvádíme o bylinách, bylinných přípravcích a doplňcích stravy bohužel pouze texty v souladu s novou legislativou.

Původní text uvedený na této stránce tedy nemůžeme nadále zveřejňovat (v našem případě se jedná o popis účinků bylin, kdy jsme vycházeli nejen z odborné literatury, ale i ze zkušeností tradiční medicíny a přírodních národů). Pokud vám tyto údaje chybí, hledejte je prosím v internetových encyklopediích a v tištěných materiálech, případně usilujte o změnu tohoto zákona u Vašeho europoslance.

Zachovejte nám prosím i přes tyto námi nezaviněné nesnáze svoji přízeň.

Balení 50 g