Super potraviny

Maqui Berry - mleté bobule - BIO


Balení: 50g

Zboží není momentálně v nabídce Přípravili jsme pro vás podobné produkty, které by se Vám mohly líbit.

Maqui Berry - mleté bobule - doplněk stravy
Aristotelia chilensis
Maqui Berry ovocný prášek, Maqui Berry - mleté ovoce

Nabízíme Vám 100% čisté rozemleté plody Maqui Berry v BIO kvalitě. Plody jsou ihned po sklizni lyofilizovány (nejšetrnější způsob sušení mrazem) a následně rozemlety.

Maqui Berry je bobulovité ovoce pocházející z Chile, kde ho tradičně pěstují a konzumují místní indiáni, kteří ho považují za magické ovoce dodávající jim sílu, zdraví a vytrvalost.

Ovoce Maqui si získalo celosvětovou popularitu jako nejsilnější antioxidant. U Maqui byla naměřena hodnota ORAC (oxygen radical absorbance capacity - velikost antioxidační kapacity) 27600. (Pro srovnání borůvky, náš nejsilnější antioxidant, mají číslo 6500).

Maqui Berry je přirovnáváno k našim borůvkám - skutečně má i podobné účinky na lidský organismus.

Maqui Berry obsahuje:
Antokyany (neutralizují volné kyslíkové radikály), flavonoidy, vlákninu, bílkoviny, minerály (zejména vápník a železo), esenciální nenasycené mastné kyseliny (omega 3,6,9), vitaminy (hlavně skupiny B a vitamin C).

Trpíte hladem? Máte nadváhu? Dejte si Maqui Berry 1/2 hodiny před jídlem. Budete se cítit fit, zlepší se Vám psychická i fyzická výkonnost, určitě i nálada.

V poslední době se v západních zemích používá Maqui Berry pro snižování hmotnosti. Maqui částečně tlumí hlad, proto je vhodné užívat je 1/2 hodiny před jídlem, ale hlavní předností je zrychlení metabolismu a postupné čištění organismu. Čím déle se Maqui užívá, típ lépe organismus funguje a rychleji se hubne, první účinky lze pozorovat již během 14 dní.

Detoxikace organismu má i další pozitivní dopady jako je např. snížení cholesterolu, zlepšení stavu pleti, vyšší psychická i fyzická výkonnost, zlepšení nálady, zvýšení imunity.

Souvisí s:  trávicí ústrojí,cévy, pleť

Doporučujeme další zdroje informací .................zde. 

Tradiční užití dle lidové medicíny:
1 čajová lžička prášku (cca.3g) se rozmíchá ve vodě nebo džusu. Podává se nejlépe 3x denně půl hodiny před jídlem.

Doplněk stravy. Nenahrazuje pestrou stravu. Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám. Nedoporučujeme překračovat uvedené denní dávkování. Skladujte v suchu a temnu, mimo dosah dětí.
_______________________________________________________________________________

Od 14. 12. 2012 vešlo v platnost Nařízení Komise (EU) č. 432/2012 ze dne 16. května 2012, kterým se zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení při označování potravin. Vzhledem k tomu uvádíme o bylinách, bylinných přípravcích a doplňcích stravy bohužel pouze texty v souladu s novou legislativou.

Původní text uvedený na této stránce tedy nemůžeme nadále zveřejňovat (v našem případě se jedná o popis účinků bylin, kdy jsme vycházeli nejen z odborné literatury, ale i ze zkušeností tradiční medicíny a přírodních národů). Pokud vám tyto údaje chybí, hledejte je prosím v internetových encyklopediích a v tištěných materiálech, případně usilujte o změnu tohoto zákona u Vašeho europoslance.

Zachovejte nám prosím i přes tyto námi nezaviněné nesnáze svoji přízeň.

 

Balení 50g