Entheogeny

Maraba galangová - mletá


Balení: 30g
60 Kč

MNOŽSTVÍ

SKLADEM

Maraba galangová mletá - mletý oddenek - doplněk stravy
Kaempferia galanga
Galanga, Maraba, thajský zázvor

Galanga je rostlina pocházející z Papui-Nové Guineji. Oddenek rostliny je u kmene Forů známý jako "muž snů", jelikož rostlina vyvolává intenzivnější sny. Oddenek se v Papui-Nové Guineji používá jako halucinogen, kdy požití vyvolává povznesenou náladu a lehkou euforii.

Galanga vykazuje při požití menšího množství cca  5g i účinky prohlubující sexuální prožitky.

Vnější užití: Kaempeferia se používá také jako vykuřovadlo pro zesílení erotické atmosféry a pro podporu vnitřní energie, při pálení uvolňuje lehce nasládlou, balzámovou vůni.

Souvisí s:  trávicí ústrojí, CNS, dýchací cesty, játra, 

Více informací hledejte zde....., příp. ............více i zde  nebo...... zde.

Doporučujeme další zdroje informací .................zde. 

Tradiční užití dle lidové medicíny:
Domorodci na Nové Guineji z oddenku přpravovali posvátný halucinogenní nápoj, známé je také užití psychoaktivního rituálního pokrmu, kdy se 2-3 čajové lžičky mleté galangy smísí s rýží. Nálev se nepřipravuje, protože jeho požití je pro chuť téměř nemožné.

Doplněk stravy. Nenahrazuje pestrou stravu. Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám. Nedoporučujeme překračovat uvedené denní dávkování. Skladujte v suchu a temnu, mimo dosah dětí.

_______________________________________________________________________________

Od 14. 12. 2012 vešlo v platnost Nařízení Komise (EU) č. 432/2012 ze dne 16. května 2012, kterým se zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení při označování potravin. Vzhledem k tomu uvádíme o bylinách, bylinných přípravcích a doplňcích stravy bohužel pouze texty v souladu s novou legislativou.

Původní text uvedený na této stránce tedy nemůžeme nadále zveřejňovat (v našem případě se jedná o popis účinků bylin, kdy jsme vycházeli nejen z odborné literatury, ale i ze zkušeností tradiční medicíny a přírodních národů). Pokud vám tyto údaje chybí, hledejte je prosím v internetových encyklopediích a v tištěných materiálech, případně usilujte o změnu tohoto zákona u Vašeho europoslance.

Zachovejte nám prosím i přes tyto námi nezaviněné nesnáze svoji přízeň.

Balení 30g