Jihoamerické byliny

Marco


Balení: 50 g
81 Kč

MNOŽSTVÍ

SKLADEM

Marco - nadzemní část rostliny - doplněk stravy
Ambrosia peruviana
altamisa, artemisa, amargo

Tato bylina je šamany velmi ceněna a mnoho indiánů jí již od dob Incké říše připisuje magické účinky. V etnomedicíně se hojně používá, je zkoumána i pro různé možnosti využití v medicíně dnešní doby. Známé je užití ambrosie též jako jedné z příměsí do absintu.

 

Souvisí s:  centrální nervový systém, hlava, trávicí ústrojí, dýchací ústrojí, pohybové ústrojí - klouby, ženské rozmnožovací orgány

Doporučujeme další zdroje informací .................zde. 

Tradiční užití dle lidové medicíny:


Tradiční užití dle lidové medicíny:

  • 1 lžíce byliny na 1 l vody. Povařit mírně po dobu 5 minut. Scedit a pít 3x denně jeden hrnek odvaru
  • Případně postižené místo potírat.

Doplněk stravy. Nenahrazuje pestrou stravu. Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám. Nedoporučujeme překračovat uvedené denní dávkování. Skladujte v suchu a temnu, mimo dosah dětí.
_______________________________________________________________________________

Od 14. 12. 2012 vešlo v platnost Nařízení Komise (EU) č. 432/2012 ze dne 16. května 2012, kterým se zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení při označování potravin. Vzhledem k tomu uvádíme o bylinách, bylinných přípravcích a doplňcích stravy bohužel pouze texty v souladu s novou legislativou.

Původní text uvedený na této stránce tedy nemůžeme nadále zveřejňovat (v našem případě se jedná o popis účinků bylin, kdy jsme vycházeli nejen z odborné literatury, ale i ze zkušeností tradiční medicíny a přírodních národů). Pokud vám tyto údaje chybí, hledejte je prosím v internetových encyklopediích a v tištěných materiálech, případně usilujte o změnu tohoto zákona u Vašeho europoslance.

Zachovejte nám prosím i přes tyto námi nezaviněné nesnáze svoji přízeň.

 

Balení 50 g