Relaxanty

Marihuanilla nať


Balení: 30 g
130 Kč

MNOŽSTVÍ

SKLADEM
Marihuanilla nať - doplněk stravy
Leonurus sibiricus
Srdečník sibiřský, marahuanilla, honeyweed, Yi Mu Cao, motherwort
 
Sušená nať srdečníku sibiřského se používá v tradiční čínské medicíně pro mnoho možností využití. U nás je srdečník známý zejména pod názvem Marihuanilla. Marihuanilla znamená španělsky malá marihuana a používá se jako její náhražka - nebo do společných mixů, kdy účinky konopí zesiluje.

Souvisí s:  centrální nervový systém, krevní oběh, cévy, srdce, močový měchýř, močové cesty, rozmnožovací soustava, hormonální činnost

Nabízíme také dvacetipětinásobný extrakt marihuanilly 1 g nebo 2 g.

Více informací hledejte zde.....

Doporučujeme další zdroje informací .................zde. 

Tradiční užití dle lidové medicíny:
  • Sušená podrcená nať se kouří v množství 1 - 2 g .
  • Podle čínské medicíny se z 5 gramů vaří 30-60 minut odvar, který se pije 2krát denně.

Doplněk stravy. Nenahrazuje pestrou stravu. Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám. Nedoporučujeme překračovat uvedené denní dávkování. Skladujte v suchu a temnu, mimo dosah dětí.

_______________________________________________________________________________

Od 14. 12. 2012 vešlo v platnost Nařízení Komise (EU) č. 432/2012 ze dne 16. května 2012, kterým se zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení při označování potravin. Vzhledem k tomu uvádíme o bylinách, bylinných přípravcích a doplňcích stravy bohužel pouze texty v souladu s novou legislativou.

Původní text uvedený na této stránce tedy nemůžeme nadále zveřejňovat (v našem případě se jedná o popis účinků bylin, kdy jsme vycházeli nejen z odborné literatury, ale i ze zkušeností tradiční medicíny a přírodních národů). Pokud vám tyto údaje chybí, hledejte je prosím v internetových encyklopediích a v tištěných materiálech, případně usilujte o změnu tohoto zákona u Vašeho europoslance.

Zachovejte nám prosím i přes tyto námi nezaviněné nesnáze svoji přízeň.

 
Balení 30 g