Super potraviny

Mladý zelený ječmen - BIO


Balení: 50g
130 Kč

MNOŽSTVÍ

SKLADEM
Doporučujeme

Mladý zelený ječmen - doplněk stravy

Jemný prášek je vyroben rozemletím mladého zeleného ječmene v BIO kvalitě z Nového Zélandu (ječmen je pěstován v souladu s ekologickým zemědělstvím bez použití pesticidů a umělých hnojiv). Prášek po smíchání s vodou (nebo džusem) vytvoří osvěžující nápoj, který je enzymatickou bombou pro náš organismus. Je plný vitamínů, minerálů, aminokyselin a enzymů. Účinné látky jsou navíc organismem dobře vstřebatelné a využitelné.

Mladý ječmen je považován za nutričně nejhodnotnější travinu.

Mladý zelený ječmen obsahuje:
bílkoviny a aminokyseliny, které jsou základními stavebními kameny všech buněk v lidském těle (např. alanin, arginin, fenylalanin, glycin, histidin, isoleucin, leucin, lysin, methionin, prolin, serin, tyrosin, valin, threonin, kyselina aspartamová, kyselina glutamová), vitaminy (A, B1, B2, B3, B5, B6,C, E, K, biotin, kyselinu listovou), minerály (draslík, hořčík, křemík, zinek, vápník), ale především enzymy a chlorofyl.

Stres a nezdravá strava způsobují překyselení organismu a  tím vznik civilizačních chorob. Začněte pít tento osvěžující nápoj. Možná najdete i souvislost se rčením "ve zdravém těle zdravý duch".

Souvisí s:  krevní oběh, trávicí ústrojí

Více informací hledejte zde.....

Doporučujeme další zdroje informací .................zde. 

Tradiční užití dle lidové medicíny:

  • 2x denně čajovou lžičku (čajová lžička = cca.2,5g) rozmíchat ve vodě, šťávě či džusu a vypít nalačno. Nelze používat horké tekutiny, protože teplo ničí aktivní enzymy.
  • Zelený ječmen lze přidat také do jogurtu, cereálií nebo jiného studeného jídla.

Doplněk stravy. Nenahrazuje pestrou stravu. Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám. Nedoporučujeme překračovat uvedené denní dávkování. Skladujte v suchu a temnu, mimo dosah dětí.
_______________________________________________________________________________

Od 14. 12. 2012 vešlo v platnost Nařízení Komise (EU) č. 432/2012 ze dne 16. května 2012, kterým se zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení při označování potravin. Vzhledem k tomu uvádíme o bylinách, bylinných přípravcích a doplňcích stravy bohužel pouze texty v souladu s novou legislativou.

Původní text uvedený na této stránce tedy nemůžeme nadále zveřejňovat (v našem případě se jedná o popis účinků bylin, kdy jsme vycházeli nejen z odborné literatury, ale i ze zkušeností tradiční medicíny a přírodních národů). Pokud vám tyto údaje chybí, hledejte je prosím v internetových encyklopediích a v tištěných materiálech, případně usilujte o změnu tohoto zákona u Vašeho europoslance.

Zachovejte nám prosím i přes tyto námi nezaviněné nesnáze svoji přízeň.

 

Balení 50g