Super potraviny

Moringa olejodárná - mletý list


Balení: 50 g
95 Kč

MNOŽSTVÍ

SKLADEM
Doporučujeme

Moringa olejodárná  - mletý list - doplněk stravy
Moringa oleifera

Nabízíme Vám 100% čisté rozemleté listy Moringy olejodárné.
Moringa olejodárná je strom pocházející z Indie (z oblasti Himalájí). V současné době je výskyt rozšířen v oblastech tropů a subtropů po celém světě.
Moringa se řadí mezi tzv. superfood - je to doplněk stravy , který přispívá k dobrému zdraví a zvyšuje kvalitu života.
Tento strom je také nazýván "stromem zázraků" a všechny jeho části lze využít pro zdravotní účely, ale nejvíce se využívají listy. Strom, aby přežil v horkém podnebí, koncentruje do listů množství důležitých látek, které svědčí i lidskému zdraví.

List Moringy obsahuje: vysoké množství minerálních látek (draslík, hořčík, vápník, železo, zinek, fosfor, měď), vitamínů (A, B, B1, B2, B3, C, D, E, K) a 18 z 20 známých aminokyselin, 46 antioxidantů a cca 90 dalších živin. 

Moringa má celou řadu zdravotních účinků, které bohužel v současné době nemůžeme uvádět, proto si informace o působení této rostliny vyhledejte ve volně dostupných zdrojích v literatuře či na internetu.

Dosud schválená zdravotní tvrzení:

  • udržuje normální hladinu glukózy v krvi.

Doporučujeme další zdroje informací .................zde. 

Tradiční užití dle lidové medicíny:
1-2 lžičky mletého listu přidejte 1 x denně do pokrmu nebo nápoje.

Doplněk stravy. Nenahrazuje pestrou stravu. Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám. Nedoporučujeme překračovat uvedené denní dávkování. Skladujte v suchu a temnu, mimo dosah dětí.
_______________________________________________________________________________

Od 14. 12. 2012 vešlo v platnost Nařízení Komise (EU) č. 432/2012 ze dne 16. května 2012, kterým se zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení při označování potravin. Vzhledem k tomu uvádíme o bylinách, bylinných přípravcích a doplňcích stravy bohužel pouze texty v souladu s novou legislativou.

Původní text uvedený na této stránce tedy nemůžeme nadále zveřejňovat (v našem případě se jedná o popis účinků bylin, kdy jsme vycházeli nejen z odborné literatury, ale i ze zkušeností tradiční medicíny a přírodních národů). Pokud vám tyto údaje chybí, hledejte je prosím v internetových encyklopediích a v tištěných materiálech, případně usilujte o změnu tohoto zákona u Vašeho europoslance.

Zachovejte nám prosím i přes tyto námi nezaviněné nesnáze svoji přízeň.

 

 

Balení 50 g