Afrodisiaka, adaptogeny

Muira puama


Balení: 50 g
45 Kč

MNOŽSTVÍ

SKLADEM

Muira puama -  kořen drcený - doplněkstravy
Ptychopetalum olacoides
Mujra, Potenholz

Nesmírná vitalita tropických lesů Amazonie se projevuje v účincích nejpotentnější brazilské byliny lásky muiry puamy. Omamuje smysly již svou éterickou vůní.

Souvisí s:  centrální nervový systém, pohlavní (reprodukční) systém, hormonální (endokrinní) systém

Muiru puamu máme také v mleté formě.

Doporučujeme další zdroje informací .................zde. 

Tradiční užití dle lidové medicíny:

  • Muira puama se užívá ve formě odvaru, kdy se 0,5 g denně (cca plochá čajová lžička) kořene povaří 15 minut v půl litru vody a poté se odvar scedí (někdo přidává lžičku ginkga).
  • Pro silnější efekt se často 30 g muiry puamy nakládá do půl litru tvrdého alkoholu, kde se muira nechá po dva týdny luhovat, poté se scedí a v malých dávkách užívá, v přepočtu ne více než 500 mg kořene denně.

Kousky drceného kořene - země původu Brazílie.

Doplněk stravy. Nenahrazuje pestrou stravu. Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám. Nedoporučujeme překračovat uvedené denní dávkování. Skladujte v suchu a temnu, mimo dosah dětí.

_______________________________________________________________________________

Od 14. 12. 2012 vešlo v platnost Nařízení Komise (EU) č. 432/2012 ze dne 16. května 2012, kterým se zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení při označování potravin. Vzhledem k tomu uvádíme o bylinách, bylinných přípravcích a doplňcích stravy bohužel pouze texty v souladu s novou legislativou.

Původní text uvedený na této stránce tedy nemůžeme nadále zveřejňovat (v našem případě se jedná o popis účinků bylin, kdy jsme vycházeli nejen z odborné literatury, ale i ze zkušeností tradiční medicíny a přírodních národů). Pokud vám tyto údaje chybí, hledejte je prosím v internetových encyklopediích a v tištěných materiálech, případně usilujte o změnu tohoto zákona u Vašeho europoslance.

Zachovejte nám prosím i přes tyto námi nezaviněné nesnáze svoji přízeň.

 

Balení 50 g