Relaxanty

Mulungu - mletá kůra


Balení: 50g
110 Kč

MNOŽSTVÍ

SKLADEM

Mulungu - mletá kůra -  doplněk stravy
Erythrina Mulungu
Colorines, chilicote, tzompanquahuitl

Erythrina mulungu je až 10 m vysoký strom rostoucí v tropických oblastech převážně v Brazilii. Má překrásné šarlatové květy, proto se mu také říká "korálový strom".

Jste nervozní, nemůžete pro starosti a každodenní stres spát? Mají vaše starosti negativní vliv na vaše zdraví, dokonce na stav jater? Chcete přestat kouřit, vadí vám tato vaše závislost na nikotinu? - Pak vyměňte cigaretu za hrníček odvaru z kůry mulungu. Jeho kůra vás překvapí svými účinky.
Droga obsahuje množství různých alkaloidů, které jsou odpovědné za silný účinek mulungu.

Souvisí s:  centrální nervový systém, krevní oběh, cévy, srdce,  játra

Více informací hledejte zde.....

Doporučujeme další zdroje informací .................zde. 

Tradiční užití dle lidové medicíny:
Odvar:  1-2 čajové lžičky na 1/4 l vody. Vaří se za mírného varu v hrnci s pokličkou přibližně 20 minut.

Doplněk stravy. Nenahrazuje pestrou stravu. Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám. Nedoporučujeme překračovat uvedené denní dávkování. Skladujte v suchu a temnu, mimo dosah dětí.

_______________________________________________________________________________

Od 14. 12. 2012 vešlo v platnost Nařízení Komise (EU) č. 432/2012 ze dne 16. května 2012, kterým se zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení při označování potravin. Vzhledem k tomu uvádíme o bylinách, bylinných přípravcích a doplňcích stravy bohužel pouze texty v souladu s novou legislativou.

Původní text uvedený na této stránce tedy nemůžeme nadále zveřejňovat (v našem případě se jedná o popis účinků bylin, kdy jsme vycházeli nejen z odborné literatury, ale i ze zkušeností tradiční medicíny a přírodních národů). Pokud vám tyto údaje chybí, hledejte je prosím v internetových encyklopediích a v tištěných materiálech, případně usilujte o změnu tohoto zákona u Vašeho europoslance.

Zachovejte nám prosím i přes tyto námi nezaviněné nesnáze svoji přízeň.

Balení 50g