Afrodisiaka, adaptogeny

Noni - plod mletý


Balení: 30 g
145 Kč

MNOŽSTVÍ

SKLADEM

Noni - plod mletý - doplněk stravy
Noni
Morinda citrifolia, mařinka citrolistá

Morinda je strom keřovitého vzrůstu, vyskytuje se zejména v tropických oblastech na ostrovech pro nás velmi exotických - na Tahiti a okolních ostrovech francouzské Polynésie. Noni - Morinda citrifolia - se řadí do čeledi mořenovitých Rubiaceae. Blahodárné účinky noni na organismus využívali mezi prvními Indové, dnes se můžeme s noni setkat v tropických oblastech Jižní Ameriky, Tichomoří a Francouzské Polynésie. 

Již v knize knih v bibli je psáno o stromu života, který rodí ovoce 12 krát do roka.
Morinda citrifolia je označována jako "Královna plodů". Strom si vysložil jména „Strom života“, s úctou pak „Dar nebes“, neboť si nedovedli vysvětlit proč léčí, zbavuje je bolestí, pomáhá přežít hladovění a omlazovat tělo. Teprve v padesátých letech minulého století byl vědecky zdůvodněn jeho význam doktorem Ralphem Heinickem.

Přinášíme vám sušinu plodů morindy bez chemického ošetření.

Noni je vhodná k dlouhodobějšímu užívání, propojuje všechny vnitřní systémy v lidském organismu a zprůchodňuje celý energetický systém.  Užívá se mimo jiné také pro zlepšení kvality pokožky a vlasů.

Více informací hledejte zde.....

Doporučujeme další zdroje informací .................zde. 

Obsahové látky:
Noni obsahuje více než 140 vitamínů a prvků z nichž jsou některé v přírodě  naprosto jedinečné jako např. damnacanthal a proxeronin. 

Tradiční užití dle lidové medicíny:
1 - 2 gramy (2 g = cca rovná čaj. lžička) sušiny na lačný žaludek, nebo ve vícero menších dávkách v průběhu dne. Sušinu je možné rozpustit ve vodě či čaji.

Doplněk stravy. Nenahrazuje pestrou stravu. Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám. Nedoporučujeme překračovat uvedené denní dávkování. Skladujte v suchu a temnu, mimo dosah dětí.

_______________________________________________________________________________

Od 14. 12. 2012 vešlo v platnost Nařízení Komise (EU) č. 432/2012 ze dne 16. května 2012, kterým se zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení při označování potravin. Vzhledem k tomu uvádíme o bylinách, bylinných přípravcích a doplňcích stravy bohužel pouze texty v souladu s novou legislativou.

Původní text uvedený na této stránce tedy nemůžeme nadále zveřejňovat (v našem případě se jedná o popis účinků bylin, kdy jsme vycházeli nejen z odborné literatury, ale i ze zkušeností tradiční medicíny a přírodních národů). Pokud vám tyto údaje chybí, hledejte je prosím v internetových encyklopediích a v tištěných materiálech, případně usilujte o změnu tohoto zákona u Vašeho europoslance.

Zachovejte nám prosím i přes tyto námi nezaviněné nesnáze svoji přízeň.

 

Balení 30 g