Bylinné kapsle a tablety

Ostropestřec mariánský kapsle - Natureway


Balení: 1 bal. (100 kapslí)
380 Kč

MNOŽSTVÍ

SKLADEM

Ostropestřec mariánský kapsle - Natur Way - doplněk stravy
Silybum marianum
Ostropestřec

Ostropestřec je léčivka původem ze Středomoří, je ale hojně rozšířen i u nás. Je to jednoletá až dvouletá rostlina z čeledi hvězdnicovitých. Drogou jsou plody, jejichž hlavní účinnou látkou je sylimarin, což je souhrnný název pro flavolignanové sloučeniny a silice. Další významné látky jsou biogenní aminy tyramin a histamin, některé aminokyseliny a cukry.

Ostropestřec mariánský:

  • Má blahodárné účinky na funkci jater a žlučníku, ochraňuje jaterní parenchym, ovlivňuje tvorbu a distribuci žluci. 
  • Ostropestřec mariánský je vhodný v případech, kdy onemocnění či zdravotní stav způsobuje sníženou funkci jater. Játra jsou společně s ledvinami hlavními detoxikačními orgány v lidském těle. Játra zpracovávají živiny včetně tuků a mají také vliv na hladinu cholesterolu. Neutralizují a odbourávají z těla jedovaté látky jako jsou zbytky léků, drogy, chemické příměsi potravin, alkohol.
  • Ostropestřec je silný antioxidant, pomáhá chránit tělo před volnými radikály.
  • Bylina podporuje regeneraci jaterních buněk, zmírňuje celou řadu jaterních onemocnění jako je cirhóza a následky virových infekcí.
  • Ostropestřec je často hlavní součástí detoxikačních kůr.

Souvisí s:  játra, žlučník, kůže

Ostropestřec mariánský máme také ve formě sušeného mletého plodu.

Více informací hledejte zde......

Doporučujeme další zdroje informací .................zde. 

Doporučené dávkování:  
Pro dospělé a děti od 15 let  2 kapsle 2x denně po jídle         

Obsah balení:

  • 100 kapslí / obsah 67 g

Složení jedné kapsle:

  • mechanický extrakt plodu ostropestřce mariánského - 550 mg
  • želatinová kapsle - 120 mg
Doplněk stravy. Nenahrazuje pestrou stravu. Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám. Nedoporučujeme překračovat uvedené denní dávkování. Skladujte v suchu a temnu, mimo dosah dětí.
_______________________________________________________________________________

Od 14. 12. 2012 vešlo v platnost Nařízení Komise (EU) č. 432/2012 ze dne 16. května 2012, kterým se zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení při označování potravin. Vzhledem k tomu uvádíme o bylinách, bylinných přípravcích a doplňcích stravy bohužel pouze texty v souladu s novou legislativou.

Původní text uvedený na této stránce tedy nemůžeme nadále zveřejňovat (v našem případě se jedná o popis účinků bylin, kdy jsme vycházeli nejen z odborné literatury, ale i ze zkušeností tradiční medicíny a přírodních národů). Pokud vám tyto údaje chybí, hledejte je prosím v internetových encyklopediích a v tištěných materiálech, případně usilujte o změnu tohoto zákona u Vašeho europoslance.

Zachovejte nám prosím i přes tyto námi nezaviněné nesnáze svoji přízeň.

Balení 1 bal. (100 kapslí)