Ostatní

Palo Santo - esenciální olej - 25 ml


Balení: 25 ml (skleněná lahvička)
253 Kč

MNOŽSTVÍ

SKLADEM

Bursera graveolens
Pravé Palo Santo, madeira sagrada

Palo Santo znamená v překladu svaté dřevo.  Tímto názvem se označuje několik druhů dřev, která jsou ceněna z medicínského nebo ceremoniálního důvodu. V oblasti Peru a Ekvádoru se proto stromu Bursera graveolens říká Palo Santo a je od nepaměti užíván léčiteli a šamany při léčení různých nemocí a obtíží.

Olej se získává parní destilací bez použití chemických přísad. Pro výrobu oleje nejsou káceny živé stromy, ale zpracovává se až strom, který sám zahyne a spadne.

Tradiční použití:

  • Chřipka, alergie, astma, migréna, stres, deprese - několik kapek se nanese na hrudník v úrovni srdce, na nos a na zátylek.
  • Závrať, motání hlavy, mořská nemoc - několik kapek se nanese na hrudník v úrovni srdce.
  • Stres, strach, úzkost, nevyrovnanost - nanést několik kapek oleje na hrudník v úrovni srdce, na nos a na zátylek.
  • Masáž - masírování olejem Palo Santo působí na krevní oběh a energizuje.
  • Artritida, artróza, bolest svalů - v případě bolesti nanést na postižené místo 3x denně několik kapek, lehce vmasírovat až se olej vstřebá. Místo přikrýt ručníkem (nejlépe červeným, protože tato barva podporuje a zvyšuje tělesný energetický tok).
  • Navození meditace a psychofyzické relaxace - rozpustit několik kapek ve vodě a zahřívat v aromalampě.

Vůně:
Vůně Palo Santa je teplá, balzámová, nasládlá a mírně kokosová. Vůni Palo Santa nemají rádi komáři a další hmyz, proto působí repelentně.
Vůně Palo Santa očišťuje prostředí domova, ochraňuje před špatnými energiemi, navozuje klid k meditaci a hledání duchovní cesty. Jeho vůně je výrazně uklidňující a posiluje pozitivní energii.


Složení: 33% olej Palo Santo
              67% olej slunečnicový

Země původu: Ekvádor

Balení 25 ml (skleněná lahvička)