Jihoamerické byliny

Pasuchaca


Balení: 50 g
74 Kč

MNOŽSTVÍ

SKLADEM

Pasuchaca - nadzemní část rostliny - doplněk stravy
Geranium dielsianum
pasochaca, pulipunche, andocushma

Pasuchaca je drobná trvalka, která se vyskytuje pouze v severním Peru, kde je po staletí známá jako bylina skvělých vlastností, takže pronikla i do západního světa.

Souvisí s:  slinivka, kůže

Doporučujeme další zdroje informací .................zde. 

Tradiční užití dle lidové medicíny:

  • 5- 10 gramů se zalije 1 litrem vroucí vody, vaří se do odpaření na množství 1/2 l odvaru. Popíjí se 1 dcl odvaru každé dvě hodiny.
  • Jiný recept doporučuje připravit nálev z 1-2 lžic byliny a 1l vroucí vody, popíjet přes den 600 ml.

Doplněk stravy. Nenahrazuje pestrou stravu. Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám. Nedoporučujeme překračovat uvedené denní dávkování. Skladujte v suchu a temnu, mimo dosah dětí.
_______________________________________________________________________________

Od 14. 12. 2012 vešlo v platnost Nařízení Komise (EU) č. 432/2012 ze dne 16. května 2012, kterým se zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení při označování potravin. Vzhledem k tomu uvádíme o bylinách, bylinných přípravcích a doplňcích stravy bohužel pouze texty v souladu s novou legislativou.

Původní text uvedený na této stránce tedy nemůžeme nadále zveřejňovat (v našem případě se jedná o popis účinků bylin, kdy jsme vycházeli nejen z odborné literatury, ale i ze zkušeností tradiční medicíny a přírodních národů). Pokud vám tyto údaje chybí, hledejte je prosím v internetových encyklopediích a v tištěných materiálech, případně usilujte o změnu tohoto zákona u Vašeho europoslance.

Zachovejte nám prosím i přes tyto námi nezaviněné nesnáze svoji přízeň.

 

Balení 50 g