Afrodisiaka, adaptogeny

Rdesno mnohokvěté


Balení: 50 g

Zboží není momentálně v nabídce Přípravili jsme pro vás podobné produkty, které by se Vám mohly líbit.

Rdesno mnohokvěté - kořen - doplněk stravy
Polygonum multiflorum
He shou wu, Fo -Ti

Fo-Ti je kořen, který je oblíben jak v čínské medicíně, tak i v indické ajurvédě. Těší se velké oblibě u sportovců a mistrů bojových umění v Asii, což souvisí s udržováním dobrého stavu pohybového aparátu - svalů, šlach i kostí.

Rdesno mnohokvěté je nadějí i partnerů toužících po potomstvu, využívají ho jak muži, tak i ženy. 

Souvisí s:  centrální nervový systém, krevní oběh, cévy, srdce, pohybový aparát - svaly, šlachy, kosti, rozmnožovací soustava, hormonální systém, ledviny, vlasy

Více informací (alespoň zmínky)  najdete zde.....

Doporučujeme další zdroje informací .................zde. 

Tradiční užití dle lidové medicíny:

  • Obvyklý je odvar z 8-15 g kořene, který se podává 2krát denně na lačno.
  • Jinou možností je podávat extrakt získaný vyluhováním 50-80 g drogy v 1 litru 40% alkoholu. Užívá se jedna polévková lžíce 2krát denně, ráno a před spaním, na lačno.

Doplněk stravy. Nenahrazuje pestrou stravu. Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám. Nedoporučujeme překračovat uvedené denní dávkování. Skladujte v suchu a temnu, mimo dosah dětí.

_______________________________________________________________________________

Od 14. 12. 2012 vešlo v platnost Nařízení Komise (EU) č. 432/2012 ze dne 16. května 2012, kterým se zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení při označování potravin. Vzhledem k tomu uvádíme o bylinách, bylinných přípravcích a doplňcích stravy bohužel pouze texty v souladu s novou legislativou.

Původní text uvedený na této stránce tedy nemůžeme nadále zveřejňovat (v našem případě se jedná o popis účinků bylin, kdy jsme vycházeli nejen z odborné literatury, ale i ze zkušeností tradiční medicíny a přírodních národů). Pokud vám tyto údaje chybí, hledejte je prosím v internetových encyklopediích a v tištěných materiálech, případně usilujte o změnu tohoto zákona u Vašeho europoslance.

Zachovejte nám prosím i přes tyto námi nezaviněné nesnáze svoji přízeň.

 

 

 

Balení 50 g