Ostatní bylinné koncentráty, unikátní přírodní zdroje

Relaxin - 30 ml - Energy


Balení: 30 ml
416 Kč

MNOŽSTVÍ

SKLADEM

Relaxin

Relaxin je bioinformační přípravek obsahující unikátní kombinaci dvou vysoce účinných přírodních extraktů z kůry stromů mangolie a kořene kudzu. Oba jsou vyrobeny ojedinělou metodou, která kombinuje klasickou, vodně-lihovou extrakci a následnou vysokou míru koncentrace. Ta umožňuje dosahovat skutečně terapeutických hladin účinných látek, několikanásobně vyšších oproti klasickým extraktům.

Účinky Relaxinu: Relaxin obsahuje výjimečně účinný komplex izoflavonoidů a lignanů ve vhodném poměru pro jejich silné synergické působení. Pomocí harmonizace hladiny kortizolu napomáhá regulovat stresové reakce organismu a stimulovat produkci hormonů přispívajících k psychické odolnosti a vyrovnanosti. Našemu tělu přináší zklidnění, přitom zachovává všechny smysly ostré a pohotové. Napomáhá zvládat stresy všech druhů. Je dobrým pomocníkem při stavech úzkosti a psychické nepohody.

Energetické působení Relaxinu podle principů TČM: Relaxin působí přednostně na dráha srdce, tenkého střeva, perikardu, tří ohnišť a sleziny, dotýká se také dráhy plic a tlustého střeva.

Bioinformace jsou frekvence, které napodobují řídící frekvence podkorových center mozku regulujících vegetativní nervovou soustavu a činnost vnitřních orgánů. Jejich působením dochází k vyrušení negativních informací a k vyvolání zpětného regeneračního procesu.

Použití Relaxinu:

  • přispívá k celkovému zklidnění
  • napomáhá zvládnout škodlivý stres a jeho následky
  • předchází stavům úzkosti a deprese
  • zmírňuje stavy ataků paniky
  • pomáhá zvládat nejrůzněší druhy závislostí (alkohol, kouření)
  • navozuje celkovou pohodu a duševní vyrovnanost
  • zostřuje smysly a pohotovost
  • zlepšuje kognitivní funkce
  • velmi účinně eliminuje nežádoucí bakterie v dutině ústní

Složení Relaxinu:

Magnolie - v tradici čínské a japonské medicíně je magnolie používána již po staletí. Jejími hlavními obsahovými látkami jsou magnolol a honokiol. Vykazují řadu farmakologických účinků, z nichž nejvýznamnějsí jsou antioxidační a sedativní působení a pozitivní vliv na kognitivní funkce. Podle klinických studií mají podobnou účinnost jako benzodiazepiny, oproti uměle syntetizovným látkám jsou v přírodním komplexu ale netoxické a nevyvolávají žádné nežádoucí účinky ani závistost. V klinické studii se prokázalo, že běžným proplachováním bylo po 30 minutách dosaženo snížení nežádoucích bakterií o dvě třetiny a při použití koncentrovaného extraktu o celých 99%. Proto lze extrakt magnolie velmi dobře využít jako prevenci proti zubnímu kazu nebo nežádoucímu diskomfortu v ústech.

Kudzu - extrakt kořene kudzu obsahuje až 12% izoflavonoidů, zejména daidzinu, daidzeinu, diacetylpuerarinu. Největší část, až 80%, však tvoří cenný puerarin, který mimo jiné podporuje produkci seratoninu, často nazývaného "hormon štěstí". Působí na nervový systém a zlepšuje přenos podnětů do mozku. Zajišťuje psychikou vyrovnanost (náladu) a omezuje její výkyvy. Mezi významné účinky kudzu patří i jeho působení na oslabení závislostí různých druhů, zejména alkoholismu a kouření.

Doporučené dávkování:
Pro dospělé 2 - 7 kapek 1 - 3x denně, pro děti od 12 let 7 kapek za den, děti od 3 let 2  kapky za den.
Preventivně užívejte ráno a večer nebo v případě potřeby zcela intuitivně kdykoliv při pocitu psychické nepohody.

Způsob podávání:
Před použitím důkladně protřepejte (21x). Tím dojde k dynamizaci informačních složek a účinnost přípravku se zvýší. Užívejte půl hodiny před jídlem nebo po něm, nejlépe ředěné vodou, případně nakapejte na lžičku a užívejte přímo.

Pro podporu detoxikace těla je vhodné při regenerační kůře zvýšit příjem tekutin. 

Po třech týdnech užívání udělejte vždy 1 týden pauzu.

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Užívání a přesné dávkování konzultujte se svým lékařem nebo terapeutem. 

Upozornění: Výrobek není určen pro děti do 3 let. V těhotenství neužívejte žádné regenerační přípravky, pouze po dohodě s lékařem. Přípravek neobsahuje kofein a není návykový. Vhodné pro diabetiky. Doplňky stravy nejsou určeny jako náhrada pestré stravy.

Způsob skladování: Uchovávejte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10-25 stupňů celsia. Chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí.

Balení 30 ml