Jihoamerické byliny

Sangre de drago - 50 ml


Balení: 50 ml
254 Kč

MNOŽSTVÍ

SKLADEM
Doporučujeme

Sangre de drago - 50 ml / pryskyřice (latex) - doplněk stravy
Croton lechleri
dračí krev, racurana, ginmunaji, irare, Drago, Sangue de grado

Má antibakteriální a antivirové účinky

Sangre de drago je název pro tmavě červenou, pěnivou mízu stromu Croton lechleri, která vytéká, je-li kůra stromu naříznuta. Latex tohoto stromu má velmi široké etnomediciální využití. Pro svou barvu je nazýván "Dračí krev". Jeho vzácné vlastnosti se osvědčily při vnitřním i vnějším použití. Určitě by neměla tato lahvička chybět v žádné koupelně a ani na cestách.

Vnější použití:

  • Sangre de drago působí antibakteriálně, protizánětlivě, proto je cenným pomocníkem při poranění kůže, bodnutí hmyzem, či dalších kožních problémech (např. jizvách, oparech, bércových vředech, hemeroidech) - na cestách je proto nenahraditelný. Poraněné místo se latexem potře a nechá zaschnout, čímž se na pokožce vytvoří ochranný, hojivý film.
  • Podle našich osobních zkušeností má výborné účinky při pásovém oparu (kdy se potírá přímo postižené místo, výrazně se tím urychluje hojení a snižuje bolestivost).
  • Velmi dobré zkušenosti se Sangre de dragem máme i při léčbě popálenin (i větších) a bércových vředů. Poraněné místo se latexem potře a nechá zaschnout, čímž se na pokožce vytvoří ochranný, hojivý film.   
  • Potírat dásně při bolestech zubů, při zánětlivých projevech v dutině ústní.

Vnitřní použití souvisí s:  trávicí ústrojí - žaludek, střeva

Více informací hledejte zde..... , případně u dovozce.

Doporučujeme další zdroje informací .................zde.

vkování při vnitřním použití: je zdokumentované tradiční vnitřní užití Indiány -  1-3x denně 10 kapek do 0,2-0,3 ml vody.       

Balení: lahvička s kapací vložkou - 50 ml.

 

Doplněk stravy. Nenahrazuje pestrou stravu. Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám. Nedoporučujeme překračovat uvedené denní dávkování. Skladujte v suchu a temnu, mimo dosah dětí.
_______________________________________________________________________________

Od 14. 12. 2012 vešlo v platnost Nařízení Komise (EU) č. 432/2012 ze dne 16. května 2012, kterým se zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení při označování potravin. Vzhledem k tomu uvádíme o bylinách, bylinných přípravcích a doplňcích stravy bohužel pouze texty v souladu s novou legislativou.

Původní text uvedený na této stránce tedy nemůžeme nadále zveřejňovat (v našem případě se jedná o popis účinků bylin, kdy jsme vycházeli nejen z odborné literatury, ale i ze zkušeností tradiční medicíny a přírodních národů). Pokud vám tyto údaje chybí, hledejte je prosím v internetových encyklopediích a v tištěných materiálech, případně usilujte o změnu tohoto zákona u Vašeho europoslance.

Zachovejte nám prosím i přes tyto námi nezaviněné nesnáze svoji přízeň.

Balení 50 ml