Relaxanty

Šanta kočičí - nať


Balení: 50 g

Zboží není momentálně v nabídce Přípravili jsme pro vás podobné produkty, které by se Vám mohly líbit.

Šanta kočičí - nať - doplněk stravy
Nepeta cataria
Catnip, kočičí máta, kočičí šanta

Šanta kočičí roste zejména v Severní Americe a je Američany zařazena mezi potenciálně halucinogenní rostliny. Už v 16. století byly popsány účinky šanty. Rostlina obsahuje karvakrol a nepelakton, který je považován za psychodelikum podobné konopí.

Celosvětově je bylina známa pro své účinky na kočky, které ji považují za naprosto neodolatelnou hračku a zdá se, že po jejím očichání jsou jí silně euforizované.

Souvisí s:  centrální nervový systém, hlava, žaludek, zuby, ženské pohlavní orgány, oči

Více informací hledejte zde.....

Doporučujeme další zdroje informací .................zde. 

Tradiční příprava dle lidové medicíny:

  • 2 čajové lžičky se zalijí šálkem vroucí  vody a dochutí cukrem nebo medem, pije se 3x denně šálek.
  • Šanta se také kouří nebo se míchá do různých kuřáckých směsí.

Doplněk stravy. Nenahrazuje pestrou stravu. Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám. Nedoporučujeme překračovat uvedené denní dávkování. Skladujte v suchu a temnu, mimo dosah dětí.
_______________________________________________________________________________

Od 14. 12. 2012 vešlo v platnost Nařízení Komise (EU) č. 432/2012 ze dne 16. května 2012, kterým se zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení při označování potravin. Vzhledem k tomu uvádíme o bylinách, bylinných přípravcích a doplňcích stravy bohužel pouze texty v souladu s novou legislativou.

Původní text uvedený na této stránce tedy nemůžeme nadále zveřejňovat (v našem případě se jedná o popis účinků bylin, kdy jsme vycházeli nejen z odborné literatury, ale i ze zkušeností tradiční medicíny a přírodních národů). Pokud vám tyto údaje chybí, hledejte je prosím v internetových encyklopediích a v tištěných materiálech, případně usilujte o změnu tohoto zákona u Vašeho europoslance.

Zachovejte nám prosím i přes tyto námi nezaviněné nesnáze svoji přízeň.

 

Balení 50 g