Afrodisiaka, adaptogeny

Siete raices - Licor Amazonico afrodisiaco


Balení: 40 g
110 Kč

MNOŽSTVÍ

SKLADEM

Siete raices - Licor Amazonico afrodisiaco - doplněk stravy
Sedm kořenů

Siete raices patří mezi nejvyhlášenější a patrně nevíce funkční afrodisiakální a energizující bylinné směsi světa. Byliny se nakládají do alkoholu a tak vzniká vyhlášený likér Siete raices - Licor Amazonico afrodisiaco.  Krom přezdívky "přírodní viagra pro muže a ženy" je sedm kořenů používáno v mnoha těžkých situacích. Jihoameričané dávají tento amazonský likéru do souvislosti s dýchací soustavou (respiračním systémem),  ledvinami, pohybovým aparátem - klouby, ledvinami.

Složení:
Chuchuhuasi – Maytenus macrocarpa 
Huacapurana – Campsiandra angustifolia
Azúcar huaya – Hymenaea oblongifolia
Mururé - Brosimum acutifolium
Cumaceba - Swartzia polyphylla
Clavo huasca - Thynanthus panurensis

Souvisí s:  centrální nervový systém, krevní oběh, cévy, srdce, trávicí ústrojí, slinivka,  játra, ledviny, dýchací ústrojí, plíce, pohybový aparát - klouby, rozmnožovací soustava, hormonální činnost

Doporučujeme další zdroje informací .................zde. 


Tradiční užití dle lidové medicíny:
K výrobě se používá  pálenka (aquardiente) nebo rum z cukrové třtiny. Lze použít ovšem jakýkoliv jiný kvalitní 40 % destilát. Do alkoholu se naloží směs siete raices, přidá se med a na 2 týdny se ponechá macerovat. Nápoj se scedí a může užívat. Použití je možné jako součást afrodisiakálních koktejlů nebo malý panák hodinu po jídle. 40 gramů je množství na výrobu 0,5 – 1 litru likéru. 

Námi dodávaná směs bylin pochází z Peru a je pro nás namíchána pod dohledem vyhlášeného lékaře a bylinkáře.

Doplněk stravy. Nenahrazuje pestrou stravu. Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám. Nedoporučujeme překračovat uvedené denní dávkování. Skladujte v suchu a temnu, mimo dosah dětí.

_______________________________________________________________________________

Od 14. 12. 2012 vešlo v platnost Nařízení Komise (EU) č. 432/2012 ze dne 16. května 2012, kterým se zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení při označování potravin. Vzhledem k tomu uvádíme o bylinách, bylinných přípravcích a doplňcích stravy bohužel pouze texty v souladu s novou legislativou.

Původní text uvedený na této stránce tedy nemůžeme nadále zveřejňovat (v našem případě se jedná o popis účinků bylin, kdy jsme vycházeli nejen z odborné literatury, ale i ze zkušeností tradiční medicíny a přírodních národů). Pokud vám tyto údaje chybí, hledejte je prosím v internetových encyklopediích a v tištěných materiálech, případně usilujte o změnu tohoto zákona u Vašeho europoslance.

Zachovejte nám prosím i přes tyto námi nezaviněné nesnáze svoji přízeň.

 

 

Balení 40 g