Entheogeny

Sinicuichi


Balení: 30 g
200 Kč

MNOŽSTVÍ

SKLADEM
Sinicuichi - sušená bylina - doplněk stravy
Heimia salicifolia
Sinicuichi, Sun Opener, heimie vrbolistá

Sinicuichi je keř pocházející ze Střední Ameriky z čeledi kyprejovitých dorůstající až 2 m. Tato u nás doposud neznámá rostlina byla velmi ceněna Aztéky při rituálních tancích a slavnostech. Sinicuichi je také nazývána zvukovým halucinogenem, protože způsobuje, že zvuky doléhají zdeformovaně a z velké dálky. Mexičtí šamani užívají tuto rostlinku k věštění a k návratům do minulosti, také věří, že vlastnění této byliny přináší nadpřirozené schopnosti, které z ní přecházejí na člověka. Říká se také, že užití Sinicuichi umožňuje vzpomínat na zážitky z prenatálního období. Účinky bývají často popisovány jako euforické, relaxační a celkově příjemně unavující.

Více informací hledejte zde....., příp. ............více i zde

Doporučujeme další zdroje informací .................zde. 

Tradiční užití dle lidové medicíny:
  • Hrst listů se krátce povaří ve 4 dl vody nebo se bylina přelije vroucí vodou a nechá jeden den stát na slunci.Podle jiného receptu se 5 g byliny 20 minut vaří a poté se nechá ještě několik hodin luhovat. Při rituálech se sinicuichi vnitřně užívala až v množství 50 gramů.
  • Často bývá Heimia salicifolia kouřena s tabákem nebo  nekvalitní marihuanou pro doplnění příjemného efektu. Známé je využití této rostliny i jako vykuřovadla.

Doplněk stravy. Nenahrazuje pestrou stravu. Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám. Nedoporučujeme překračovat uvedené denní dávkování. Skladujte v suchu a temnu, mimo dosah dětí.
_______________________________________________________________________________

Od 14. 12. 2012 vešlo v platnost Nařízení Komise (EU) č. 432/2012 ze dne 16. května 2012, kterým se zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení při označování potravin. Vzhledem k tomu uvádíme o bylinách, bylinných přípravcích a doplňcích stravy bohužel pouze texty v souladu s novou legislativou.

Původní text uvedený na této stránce tedy nemůžeme nadále zveřejňovat (v našem případě se jedná o popis účinků bylin, kdy jsme vycházeli nejen z odborné literatury, ale i ze zkušeností tradiční medicíny a přírodních národů). Pokud vám tyto údaje chybí, hledejte je prosím v internetových encyklopediích a v tištěných materiálech, případně usilujte o změnu tohoto zákona u Vašeho europoslance.

Zachovejte nám prosím i přes tyto námi nezaviněné nesnáze svoji přízeň.

 

 

Balení 30 g