Pro radost

Víla Linume - cínová figurka


Balení: 1 kus
590 Kč

MNOŽSTVÍ

SKLADEM

Roztomilá figurka víly Linume vás okouzlí na první pohled. Svoji lásku a čistotu šíří do svého okolí. Její obličejíček je jemný a něžný, propracovaný je každý detail. Svým úsměvem přinese do vašeho domova radost a harmonii.

Může být překrásnou dekorací nebo i krásným originálním dárečkem.

Je zhotovena z cínu, přes svoji malou velikost je stabilní a těžká. Pro sběratele cínových figurek je snovým kouskem, který potěší každého. 

Rozměry: délka 6 cm, šířka 4,5 cm, výška 9,8 cm

___________________________________________________________________________

Andělé a víly pro nás symbolizují kouzelný svět, svět pohádek a vymyšlených příběhů. Do našich životů vnášejí kouzlo, hravost a romantiku.

Většina lidí věří, že andělé existují, že nad námi bdí a ochraňují nás. Naopak málo lidí pokládá víly za bytosti z tohoto světa, pokládají je pouze za pohádkové postavičky. - Tak jako se mnozí z nás v těžkých chvílích obracejí na anděly, aby jim pomohli, tak někteří z nás ví, že právě víly jsou strážnými anděly přírody, pečují o rostliny a zvířata.

Ať už věříme či nevěříme v existenci andělů a víl v našem světě, rádi se obklopujeme jejich soškami, necháváme se okouzlit jejich krásou. Naším přáním je, aby Vám tyto postavičky rozjasnily den, přinesly pocity radosti, štěstí a harmonie ………

 

Balení 1 kus