Pro radost

Víla Orchy - cínová figurka


Balení: 1 kus
590 Kč 300 Kč

MNOŽSTVÍ

SKLADEM
-49%

Tato sladká malá víla vás snadno okouzlí. Svoji lásku a čistotu šíří do svého okolí. Její obličejíček je jemný a něžný. Přinese do vašeho domova radost a harmonii. Pohled na ni vás vždy pohladí na duši.

Vyniká detailním zpracováním. Je krásným dekorativním předmětem, ale může být i krásným originálním dárečkem. Cenná je obzvlášť pro sběratele cínových figurek.

Ačkoliv je figurka malá, je vzhledem k tomu, že je vyrobena z cínu, velmi stabilní a těžká.

Rozměry: délka 6,5 cm, šířka 6,5 cm, výška 8 cm 

___________________________________________________________________________

Andělé a víly pro nás symbolizují kouzelný svět, svět pohádek a vymyšlených příběhů. Do našich životů vnášejí kouzlo, hravost a romantiku.

Většina lidí věří, že andělé existují, že nad námi bdí a ochraňují nás. Naopak málo lidí pokládá víly za bytosti z tohoto světa, pokládají je pouze za pohádkové postavičky. - Tak jako se mnozí z nás v těžkých chvílích obracejí na anděly, aby jim pomohli, tak někteří z nás ví, že právě víly jsou strážnými anděly přírody, pečují o rostliny a zvířata.

Ať už věříme či nevěříme v existenci andělů a víl v našem světě, rádi se obklopujeme jejich soškami, necháváme se okouzlit jejich krásou. Naším přáním je, aby Vám tyto postavičky rozjasnily den, přinesly pocity radosti, štěstí a harmonie ………

 

Balení 1 kus